1. Anasayfa
  2. Büyüler

Vampir Olma büyüsü


2

Vampir Olma Büyüsü Nasıl Yapılır

Vampir mi olmak istiyorsunuz? Vampir olma büyüsünden haberiniz var mı? Bu büyünün geçerliliğini ve daha önce yaşanan hadiseleri buradan okuyabilirsiniz.

Vampir Olma büyüsü
Vampir Olma büyüsü

Vampir olma büyüsü adı altında karşımıza çıkan birkaç büyüden en fazla tepki alanı ve üzerinde konuşulanı aşağıda verilmiştir. Öncelikle bu büyüyü gerçekleştirmek için birkaç basit adım ve malzemeye ihtiyaç vardır.

Bu malzemeler,

  • 2 tane kırmızı ve 2 tane siyah mum,
  • İğne ve göz damlatıcısıdır.

Rivayete göre kırmızı mumları kuzey batı yönlerine siyah mumları ise doğu ve batı yönlerine göre ayarlayıp yaktık sonra sonra iğne yardımı ile yaklaşık 3-5 damla kanınızı akıtmanız gerekiyor. Bu kanı göz damlatıcısının içine çektikten sonra mumların her birine birer damla damlatmanız gerekiyor. Ardından ise aşağıdaki tılsımlı cümleyi söylemelisiniz.

Salıverdim kanı, kaybettim aklımı, karanlıkta yaşıyorum, dünyayı keşfe çıkacağım yüce şeytan için ve daha fazla kan için.

Sonrasında ise gece yarısı ay ışığı altında bir takım değişimlerin gözlenmesi gerekiyor. Ancak asıl mesele bu işin doğru olup olmadığı ile ilgilidir. Yine bir rivayette vampir olma büyüsü için akli dengesini kaybeden birçok insan olduğu bilinmektedir. Bu büyüyü yapmaya çalışıp da aynı pozisyona düşen çok fazla kişi vardır. Zaten vampir olma büyüsü ile ilgili doğruluğu kanıtlanmış bilimsel bir bulgu da yoktur.

Vampir olma büyüsü

Peki Nedir Bu Vampirlik? Vampir Nasıl Çağrılır?

Özellikle de son zamanlarda ortaya çıkan gerek sinema filmleri gerekse de televizyon dizileri insanlarda vampirliğe karşı bir ilgi uyandırmış bulunmaktadır.

Bu doğrultuda insanlar vampir olmanın ve bu özellikleri kazanmanın yollarını arama pozisyonuna girmiştir. Bu doğrultuda çok fazla yalan bilgi ve büyü adı altında insanların uydurduğu bilgiler bulunmasına karşın gerçekten vampirlikle ilgili bulgular da vardır. Hali ile bu ikilem içerisinde insanlar da tam olarak işin net boyutunu bir türlü bulamamaktadır.

Bahsettiğimiz büyü, vampir çağırma büyüsü olarak da adlandırılmaktadır.

düşüncesi ile de yapılan büyü ile doğaüstü olaylar yaşandığı duyulmuştur.

Vampir olmanın büyüsü ya da vampir çağırma işinin gerçekliği için yapılan araştırmalardai tek bilimsel bulgu ise VC17 virüsüdür. Bu virüs, kime ait olduğu kesinleşmeyen bir cesette bulunmuş ve araştırıldığında virüsün vampirlik ile ilgisi ortaya çıkarılmıştır. Bu virüs hücrelerin daha yavaş bir şekilde bölünmesine ve hali ile daha uzun bir yaşam süresine tekabül etmektedir.

Ayrıca bu virüsü taşıyan kişi daha hızlı hareket edip sezgilerini daha ne kullanabilirken güneş ışığına karşı da zaafiyet göstermektedir. Daha sonra katil de araştırılarak bulunmuş ve onda da aynı virüse rastlanılmıştır. Araştırmaların sonucunda ise hala gerçek vampirliğin olup olmayacağı ile ilgili net bir bilgi ortaya çıkarılamamıştır.

Vampir Olma büyüsü Etkileri ve Tehlikeleri

Ortaya çıkan en net bulgu ise vampir olma büyüsü ve hali ile ortaya çıkan isteğin psikolojik dayanaklarının olmasıdır.

Günümüzde bundan etkilenen çok insan olması ve arayışa girmesi sonucu gerçekten vampir olduğuna inanan ya da vampir gördüğünü düşünen insanlar vardır. Yaklaşık 10 yıl önce de İngiltere’de bir insan kendisinin vampir olduğunu ve karısının da kendisine kan temin ettiğini söylemiştir.

Bakıldığı zaman kişinin daha sonradan psikolojik sorunlarının olduğu ortaya çıkmış ve bu durum pek ciddiye alınmamıştır. Vampir olmak için büyü yapan kişi de hali ile akli dengesi bozuk olan kişiler olarak nitelendirilmektedir. işin daha kötü boyutu ise psikolojik olarak sorunları olmamasına karşın sırf denemek için bu büyüye yeltenen kişilerin daha sonradan bazı sıkıntılar çektiği gerçeğidir.

Bu da vampir büyüleri ile ilgili ortaya tehlikeler çıkarmaktadır. Bu tehlikeyi hiçbir şekilde göz önüne alamıyorsanız bu tarz bir büyüye de bulaşmamanız sizin için sağlıklı olacaktır. Unutmayın ki vampir olma büyüsü yoktur ancak olsaydı bile kolayca bulunan ve herkesin uygulayacağı bir şekilde olmazdı.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Deniyicem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir