11
Vefk Duası
Vefk Duası

Kelime anlamı olarak uygun gelme ya da uyma şeklinde tabir edilen ‘Vefk duası’ birçok büyünün yapılmasında kullanılan en etkili yöntemdir ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Vefk Duası Nedir?

Bir dörtgen içine birbirlerini kesebilen doğruların arasında meydana gelen dörtgen şekillere belirli zamanlarda ve belirli kurallar çerçevesinde sayı, kelime ya da harflerin yazılmasıyla gelen şekillere ‘Vefk’ adı verilir.

Vefk’in iş görenleri yani ‘hadimi’leri bulunuyor ve ulvi ve süfli olmak üzere görevlendirilmişlerdir. Bu işlemin çalışması için ciddi anlamda zor kural ve şartlar bulunur. Sıradan bir şekilde çizilerek harekete geçmezler ve bir takım hesaplamalar da gerektirir.

Vefk’lerin içerisinde Kur’an’dan ayetler ve dualar bulunur. Bunların yanında bir takım tılsımlar da kullanılmaktadır. Yani bu çalışmaların içinde Ruhani ve Melek ilimlerinden başka bir şey yoktur. Bu vefkleri taşımanın da zararı bulunmaz.

Tarihte birçok önemli şahsiyetin elbiseleri ya da kılıçlarının üzerinden vefkler bulunmaktadır. Dönemin en büyük alimleri tarafından hazırlanan bu vefkler ile ilgili toplumda büyük bir ön yargı da bulunuyor.

Vefk yapmanın birçok çeşidi de bulunuyor. En çok kullanılan ve kolay olan uygulamalar Türkçe harf ve rakamlarla yapılabilmektedir. İlk olarak Allah kelimesi Arapça olarak Elif, Lam, Lam ve He harfleriyle yazılmaktadır. Bu harflerin ebced değerleri de şu şekildedir. Elif (1), Lam (30), Lam (30) ve He (5)’tir. Rakamsal değerlerinin toplamı 66 olmaktadır. Yani Allah isminin ebced değeri de 66’dır.

32lü vefk yapacağınız zaman Ebced değerinden 12 rakamını çıkarmanız gerekiyor. Yani 66’dan 12’yi çıkardığınızda 54 yapacaktır. Daha sonra 3’lü yapacağınız için 3’ bölerek 18 rakamına ulaşacaksınız. 18 rakamını çizdiğiniz 3’lü vefk’in 1. Hanesine yazacaksınız ve her seferinde de 1’er sayı artırarak 2. Ve 3. Hanelere çıkıp yine aynı şekilde diğer hanelerde de vefk tamamlanacaktır.

Vefk Duası Nasıl Okunur?

Vefk’in yapılış kurallarının iyi bilinmesi gerekir. Çünkü burçların özellikleri ve uğurlu gün ve geceleri gibi durumlar vefk derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bumla metotlarından geçmektedir.

Vefk dualarının büyü ile herhangi bir ilgisi de yoktur. Büyü, Allah’tan farklı bir kudretin varlığına inanarak ve şeytanı sevindirecek tarzda yapılan çalışmalardır. Açık bir şirk olduğu için tercih edilmemelidir. Vefk ise tam olarak Rahmani çalışmalardır.

Vefk duasının etkilerinin çabuk görülmesi için okunması gereken dua ve asmalar gerektiği zamanda ve gerektiği sayıda okunmalıdır. Yani dua, esma ya da havas okurken dikkat edilecek durumlar tekrar tekrar okunmalı ve öğrenildikten sonra işlemlere başlanılmalıdır. Bu sayede etkisini kısa sürede gösterecek ve dilediğiniz hayırlı işler yerine getirilmiş olacaktır.

Daha fazla bilgi için Aşk Vefki konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (11)

 1. Mrh,
  Ben eski sevgilimden kurtulmak istiyorum çok büyük bir hattaydı onunla bir ilişkiye başlamak çünkü evli kendisi. Ve beni tehdit ediyor birlikte çekindiğimiz resimler var aileme göstermekle beni ellinde zorla tutuyor benden artık soğumasını istiyorum amacım büyü yapmak değil bana yardımcı olur muşunuz lütfen?

 2. slm kesinlikle dogrumedyum vefk tilsimi hem dua dogru yerdesin hocayla gorusmeni tvsiye edrm

 3. Vefki taşıyan kişi duasını okumadan önce ne gibi işlemler yapar? Yani nasıl niyet eder?

  • Yapılan vefk göre değişmektedir. Vefk duası belirli zaman diliminde günde bir kez okunur. Alkol kesinlikle alınmamalı ve gusül abdestiniz bozulduğunda muhakkak almalısınız. Yere düşmemeli ve duayı aksatmadan okumak icab etmektedir. Detaylı bilgi almak için 0 546 484 31 66

 4. eski sevgilimden ayrıldım ve beni heryerden engelledi onun bana dönmesini nasıl sağlayabilirim tekrar nasıl barışa biliriz

 5. Mrb okunacak olan dua sadece tek seferligine yarım saat kadar geç okunmuş olursa vefkin tilsimi bozulur mu acaba bı sıkıntı olurmu

 6. Merhaba, yıllardır süren küslüğü bitirmek ićin hangi esmaları kullanmak gerek, küslerin ikiside bayan. Teşekkürler

 7. Sevgilimim benden ayrılması sonucu benim saglık sorunlarım başladı onunla tekrar barışmak istiyorurdum dönmedi hastalandığı mı dahi duymuş aramadı bile yasin hocaya denk geldim araştırma yaparken mesaj atıp bilgi aldım bana dönmesi için ne yapmak lazımsa yapmasını istedim dua ile çalışacagı için kötü bir düşüncem olmadı ki hocnın vefki tuttu sevgilim hasteneye yanıma geldi bende çok özür diledi tekrar başlayalm pişmanım seni çok sevdiğimi anladım seni bu kadar sevdiğimi bilmiyordum hastalandıgnda yüz bulamadım gelmeye neler neler söyledi barıştık tekrar ilişkimizde bir sorun yok güzel gidiyor bende kendimi iyi toparladım sagolsun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir