web analytics
Vefk

Vefk Duası

Vefk duası nedir ve nasıl okunur

Vefk Duasi 300x300 - Vefk Duası
Vefk Duası

Kelime anlamı olarak uygun gelme ya da uyma şeklinde tabir edilen ‘Vefk duası’ birçok büyünün yapılmasında kullanılan en etkili yöntemdir ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Vefk Duası Nedir?

Bir dörtgen içine birbirlerini kesebilen doğruların arasında meydana gelen dörtgen şekillere belirli zamanlarda ve belirli kurallar çerçevesinde sayı, kelime ya da harflerin yazılmasıyla gelen şekillere ‘Vefk’ adı verilir.

Vefk’in iş görenleri yani ‘hadimi’leri bulunuyor ve ulvi ve süfli olmak üzere görevlendirilmişlerdir. Bu işlemin çalışması için ciddi anlamda zor kural ve şartlar bulunur. Sıradan bir şekilde çizilerek harekete geçmezler ve bir takım hesaplamalar da gerektirir.

Vefk’lerin içerisinde Kur’an’dan ayetler ve dualar bulunur. Bunların yanında bir takım tılsımlar da kullanılmaktadır. Yani bu çalışmaların içinde Ruhani ve Melek ilimlerinden başka bir şey yoktur. Bu vefkleri taşımanın da zararı bulunmaz.

Tarihte birçok önemli şahsiyetin elbiseleri ya da kılıçlarının üzerinden vefkler bulunmaktadır. Dönemin en büyük alimleri tarafından hazırlanan bu vefkler ile ilgili toplumda büyük bir ön yargı da bulunuyor.

Vefk yapmanın birçok çeşidi de bulunuyor. En çok kullanılan ve kolay olan uygulamalar Türkçe harf ve rakamlarla yapılabilmektedir. İlk olarak Allah kelimesi Arapça olarak Elif, Lam, Lam ve He harfleriyle yazılmaktadır. Bu harflerin ebced değerleri de şu şekildedir. Elif (1), Lam (30), Lam (30) ve He (5)’tir. Rakamsal değerlerinin toplamı 66 olmaktadır. Yani Allah isminin ebced değeri de 66’dır.

32lü vefk yapacağınız zaman Ebced değerinden 12 rakamını çıkarmanız gerekiyor. Yani 66’dan 12’yi çıkardığınızda 54 yapacaktır. Daha sonra 3’lü yapacağınız için 3’ bölerek 18 rakamına ulaşacaksınız. 18 rakamını çizdiğiniz 3’lü vefk’in 1. Hanesine yazacaksınız ve her seferinde de 1’er sayı artırarak 2. Ve 3. Hanelere çıkıp yine aynı şekilde diğer hanelerde de vefk tamamlanacaktır.

Vefk Duası Nasıl Okunur?

Vefk’in yapılış kurallarının iyi bilinmesi gerekir. Çünkü burçların özellikleri ve uğurlu gün ve geceleri gibi durumlar vefk derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bumla metotlarından geçmektedir.

Vefk dualarının büyü ile herhangi bir ilgisi de yoktur. Büyü, Allah’tan farklı bir kudretin varlığına inanarak ve şeytanı sevindirecek tarzda yapılan çalışmalardır. Açık bir şirk olduğu için tercih edilmemelidir. Vefk ise tam olarak Rahmani çalışmalardır.

Okumalısın
Vefk Yapma

Vefk duasının etkilerinin çabuk görülmesi için okunması gereken dua ve asmalar gerektiği zamanda ve gerektiği sayıda okunmalıdır. Yani dua, esma ya da havas okurken dikkat edilecek durumlar tekrar tekrar okunmalı ve öğrenildikten sonra işlemlere başlanılmalıdır. Bu sayede etkisini kısa sürede gösterecek ve dilediğiniz hayırlı işler yerine getirilmiş olacaktır.

Daha fazla bilgi için Aşk Vefki konusuna göz atabilirsiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dilek
Dilek

Mrh,
Ben eski sevgilimden kurtulmak istiyorum çok büyük bir hattaydı onunla bir ilişkiye başlamak çünkü evli kendisi. Ve beni tehdit ediyor birlikte çekindiğimiz resimler var aileme göstermekle beni ellinde zorla tutuyor benden artık soğumasını istiyorum amacım büyü yapmak değil bana yardımcı olur muşunuz lütfen?

Dilek Karabacak
Dilek Karabacak
Reply to  Dilek
cemil
cemil

Vefki taşıyan kişi duasını okumadan önce ne gibi işlemler yapar? Yani nasıl niyet eder?

bilge
bilge

eski sevgilimden ayrıldım ve beni heryerden engelledi onun bana dönmesini nasıl sağlayabilirim tekrar nasıl barışa biliriz

Zeynep
Zeynep

Mrb okunacak olan dua sadece tek seferligine yarım saat kadar geç okunmuş olursa vefkin tilsimi bozulur mu acaba bı sıkıntı olurmu

Başa dön tuşu
Kapalı
Uzaktan Soğutma Duası Nasıl Yapılır - Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası - Bağlama Büyüsü - Çabuk Tutan Bağlama Duası - Kocam Benden Ayrılsın İstiyorum