Vefk

Vefk Duası

Vefk duası nedir ve nasıl okunur ?

Vefk Duası

Vefk Duasi 300x300 - Vefk Duası
Vefk Duası

Kelime anlamı olarak uygun gelme ya da uyma şeklinde tabir edilen ‘Vefk duası’ birçok büyünün yapılmasında kullanılan en etkili yöntemdir ve sıklıkla kullanılmaktadır.

Vefk Duası Nedir?

Bir dörtgen içine birbirlerini kesebilen doğruların arasında meydana gelen dörtgen şekillere belirli zamanlarda ve belirli kurallar çerçevesinde sayı, kelime ya da harflerin yazılmasıyla gelen şekillere ‘Vefk’ adı verilir.

Vefk’in iş görenleri yani ‘hadimi’leri bulunuyor ve ulvi ve süfli olmak üzere görevlendirilmişlerdir. Bu işlemin çalışması için ciddi anlamda zor kural ve şartlar bulunur. Sıradan bir şekilde çizilerek harekete geçmezler ve bir takım hesaplamalar da gerektirir.

Vefk’lerin içerisinde Kur’an’dan ayetler ve dualar bulunur. Bunların yanında bir takım tılsımlar da kullanılmaktadır. Yani bu çalışmaların içinde Ruhani ve Melek ilimlerinden başka bir şey yoktur. Bu vefkleri taşımanın da zararı bulunmaz.

Tarihte birçok önemli şahsiyetin elbiseleri ya da kılıçlarının üzerinden vefkler bulunmaktadır. Dönemin en büyük alimleri tarafından hazırlanan bu vefkler ile ilgili toplumda büyük bir ön yargı da bulunuyor.

Vefk yapmanın birçok çeşidi de bulunuyor. En çok kullanılan ve kolay olan uygulamalar Türkçe harf ve rakamlarla yapılabilmektedir. İlk olarak Allah kelimesi Arapça olarak Elif, Lam, Lam ve He harfleriyle yazılmaktadır. Bu harflerin ebced değerleri de şu şekildedir. Elif (1), Lam (30), Lam (30) ve He (5)’tir. Rakamsal değerlerinin toplamı 66 olmaktadır. Yani Allah isminin ebced değeri de 66’dır.

32lü vefk yapacağınız zaman Ebced değerinden 12 rakamını çıkarmanız gerekiyor. Yani 66’dan 12’yi çıkardığınızda 54 yapacaktır. Daha sonra 3’lü yapacağınız için 3’ bölerek 18 rakamına ulaşacaksınız. 18 rakamını çizdiğiniz 3’lü vefk’in 1. Hanesine yazacaksınız ve her seferinde de 1’er sayı artırarak 2. Ve 3. Hanelere çıkıp yine aynı şekilde diğer hanelerde de vefk tamamlanacaktır.

Vefk Duası Nasıl Okunur?

Vefk’in yapılış kurallarının iyi bilinmesi gerekir. Çünkü burçların özellikleri ve uğurlu gün ve geceleri gibi durumlar vefk derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bumla metotlarından geçmektedir.

Vefk dualarının büyü ile herhangi bir ilgisi de yoktur. Büyü, Allah’tan farklı bir kudretin varlığına inanarak ve şeytanı sevindirecek tarzda yapılan çalışmalardır. Açık bir şirk olduğu için tercih edilmemelidir. Vefk ise tam olarak Rahmani çalışmalardır.

Okumalısın  Vefk Yapma

Vefk etkilerinin çabuk görülmesi için okunması gereken dua ve asmalar gerektiği zamanda ve gerektiği sayıda okunmalıdır. Yani dua, esma ya da havas okurken dikkat edilecek durumlar tekrar tekrar okunmalı ve öğrenildikten sonra işlemlere başlanılmalıdır. Bu sayede etkisini kısa sürede gösterecek ve dilediğiniz hayırlı işler yerine getirilmiş olacaktır.

Rahmani telkinler verilerek hazırlanan vefk konusunda bilgi almak için 05464843166 numaralı telefondan ulaşınız.

Etiketler

Sizi Arayalım!

7 Yorum

  1. Mrh,
    Ben eski sevgilimden kurtulmak istiyorum çok büyük bir hattaydı onunla bir ilişkiye başlamak çünkü evli kendisi. Ve beni tehdit ediyor birlikte çekindiğimiz resimler var aileme göstermekle beni ellinde zorla tutuyor benden artık soğumasını istiyorum amacım büyü yapmak değil bana yardımcı olur muşunuz lütfen?

    1. Yapılan vefk göre değişmektedir. Vefk duası belirli zaman diliminde günde bir kez okunur. Alkol kesinlikle alınmamalı ve gusül abdestiniz bozulduğunda muhakkak almalısınız. Yere düşmemeli ve duayı aksatmadan okumak icab etmektedir. Detaylı bilgi almak için 0 546 484 31 66

  2. eski sevgilimden ayrıldım ve beni heryerden engelledi onun bana dönmesini nasıl sağlayabilirim tekrar nasıl barışa biliriz

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı