1. Anasayfa
  2. Vefk

Vefk Yapma


0

Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen ‘Vefk’ kavramının nasıl yapıldığına dair bilgilerimizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vefk Nasıl Yapılır?

Vefk Yapma
Vefk Yapma

Vefk yapmanın ilk kuralı astroloji ile iç içe olmaktan geçiyor. Yani bu bilimi net olarak bilirseniz yıldızlar arasındaki ilişkileri de daha rahat yorumlayabilir ve uygulamaları başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Sözcük anlamı olarak denge ve uyum olan Vefk, dörtgen biçimde çizilen bir karenin her ucuna farklı bir şeyin yazılmasıyla yapılır. Sağdan sola ve yukarıdan aşağıda doğru yazılacak tılsımlar ile Vefk işlemleri yapılmış olur.

Bu işlemler belirli şartlarda ve zamanlarda ve farklı kurallar ile bütünleştirilen sayılar ile yazılır. Aynı zamanda bu sayıların değerinde olan harfler de kâğıda çizilere meydana getirilen şekildir diyebiliriz.

Vefk uygulamaları kare sayısına veya özelliklerine göre adlandırılmaktadır. Örneğin 4 adet kare çizilmişse dörtlü Vefk adı verilir. Bulunduğu guruba göre hava, toprak, ateş ve su Vefki, bağlı olduğu gezegene göre ise güneş ve ay Vefki olarak isimlendirmektedir. Bunların dışından birçok çeşidi de günümüzde mevcuttur.

Vefk işlemlerinde kullanılan sayı ve harfler Arapçadır. Arap alfabesindeki harflerin ebced adı verilen hesabında sayısal karşılıkları bulunur ve Vefki yapılacak kelimenin ya da cümlenin harflerinin sayısal değeri bu hesap tablosundan bulunur ve toplanarak sayısal değerlerin Vefki yapılmaktadır.

Günümüzde kişiye özel yapılan Vefk işlemlerinde ve özel bir konuda başarılı olma gibi durumlar için kullanılan kelimeler daha çok Kur’an’dan ayetler ve Allah isimleridir. Vefk ya da büyü gibi uygulamalarla birlikte ayet ve esmalar sıklıkla kullanılır.

Bağlama Vefki Yapılışı72-1

Bağlama Vefki, farklı bir sebepten dolayı birlikteliği sona eren çiftler arasında daha çok uygulanmaktadır. Bu sayede yeniden bir araya gelmeleri amaçlanır.

Aile birliğini sağlanması amacı ile yaptırılan Vefkler büyü ile karıştırılmamalıdır. Tam olarak Vefk tarafından desteklenen tesirli dualar ile bu işlemleri yapmak daha mantıklıdır.

Bağlama Vefki, bir süre devam eden ilişkilerde uygulandığında daha etkili sonuçlar vermektedir. Ayrıca yeniden beraberlik oluşturmak istediğiniz eşiniz ve sizin bilgilerinizi alarak hazırlanan ve vefk burç uyumları değerlendirmesi ile başlayan bu süreç en etkili dualarla hazırlanmaktadır.

Vefki üzerinizde taşımaya başladığınızda etkisini de gösterecektir. Belirli gün ve saatlerde okunacak dualar ile eşiniz daha çok sizi ihmal ettiği düşüncesine kapılacak ve duygu yoğunluğuna neden olacaktır. Özel olarak yapılan bu uygulama son derece uzman kişilerce yapılmalıdır.

Bağlama vefki sonrasında artık mutlu bir hayat sürülecek ve eşiniz size ömür boyu sadık kalacaktır. Muhteşem bir duygu yoğunluğundan sonra artık sonuç olarak en güzel duyguları birlikte yaşayabilirsiniz.

medyum yasin 728x90 1

Bağlama ile yapılan vefk işlemlerinde sizlere en iyi hizmeti verecek olan Yasin hoca sayesinde en doğru ve tutan işlem yapılacaktır. Vefk işlemi sırasında kalbinizin temiz olması ve tarif edilenleri harfiyen yapmanız oldukça önemlidir. Adım adım hepsini uygulamak kesin sonuçlar getirebilir. En doğru vefk işlemi için hocamıza ulaşabilirsiniz. Doğru yapılacak vefk ile en doğru sonucu alacaksınız. Günümüzde vefk yaptıranların yorumlarına baktığımızda Yasin Hoca’dan memnun olan kişileri ve yorumlarını görebilirsiniz. Son dönemlerde dolandırıcı ve sahtekar olan medyumlara dikkat ediniz. Kendisinin vefk işlemi yaptığını söyleyenler sonradan telefonunuzu açmaz veya ulaşamazsınız. Bu nedenle güvenilir ve sürekli ulaşabileceğiniz bir medyum olması oldukça önemlidir. Bu noktada Yasin Hoca’yı sizlere öneriyoruz.

Benzer konu olan Vefk Duası konusuna bakabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir