1. Anasayfa
  2. Vefk

Vefk Yaptıranların Yorumları


3
Vefk Yaptıranların Yorumları
Vefk Yaptıranların Yorumları

Vefk yaptıranların ilgili olumlu ya da olumsuz sonuç alan veya medyum kanalları aracılığıyla bilgi paylaşan kullanıcıların yorumlarını bu yazımızda sizlerle buluşturuyoruz.

İlk olarak dikkat çeken bir yorumla başlamak istiyoruz. Bir medyumdan destek alan ve geçen yıllarda eşinin Rus uyruklu bir kadına ilgi duymasından sonra yapılan vefk işlemlerinin ardından tüm ön yargılarını kıran ve daha sonra bu vefk işleminden sonra terk ettiği evine geri dönen bir adamın gerçek hikâyesi bilinmektedir.

Daha çok eşler üzerinde aşk vefki olarak yaptırılan bu uygulamaların olumlu sonuçlar verdiğini biliyoruz. İnternet üzerinden gerçek isim bilgileriyle paylaşılan bu yorumlara bakarak aşk vefklerinin ne kadar olumlu sonuçlar meydana getirildiği görülebilmektedir.

Tüm işlerinin ters gittiğini söyleyen bir kullanıcı da vefk işlemleriyle ticari hayatına yön vermiş ve uygulamayı yapan hocaya minnettarlığını sunmuştur.

Vefk Yaptıranların Yorumları

Aşk acısı çeken başka bir kullanıcı da sürekli gözyaşı döktüğünü ve artık bu durumun dayanılmaz bir hale geldiğini belirterek bir hocaya başvuruyor. Hocanın vefk çalışması sayesinde yeniden hayata bağlandığını söyleyen ve sevdiği kişiyle nişanlandığını paylaşan bu kullanıcı hocaya birçok övgü dolu sözler aktarmıştır.77-1

Yurtdışına yaşayan başka bir kullanıcı ise iş kısmeti konusunda deneyimli bir medyuma vefk hazırlatmış. Vefkler tarafına ulaştıktan 1 hafta sonra birçok iş başvurusunun onaylandığını ve hayatındaki tüm olumsuzlukların birden yoluna girdiğini belirtiyor.

Vefk yaptıranların yorumlarına bakacak olursak; eşinin yabancı uyruklu bir kişiyle yaşamaya başlamasından sonra duyduğu üzüntüyü dile getiren ve deneyimli bir hocaya başvuran bu kişi, hayatının en kötü zamanlarını geçirdiğini be eşinin tekrar eve dönmesini istediğini belirtiyor. Aşk vefkinden sonra eşinin eski ruh haline yeniden ulaştığını ve onu çok sevdiğini de ekliyor.

Bu gibi aşk vefklerinden sonra genel olarak olumlu sonuçlar alındığını yorumlardan görebiliyoruz. Vefk çalışmalarından sonra kişi rüyasında vefk yaptıran kişiyi sıklıkla görebiliyor ve ona tekrar geri dönebiliyor. Büyük bir duygu yoğunluğu içerisinde olduktan sonra tekrar eski mutluluğuna kavuşan çiftler aşk vefkleri sayesinde medyumlarına büyük teşekkürlerini sunmaktadır.

Vefk Yaptıranların Yorumları ve Hocalar

Günümüzde vefk çalışmalarını yapan hocalar geniş bir bilgi birikimiyle insanlara yardımcı olmaktadır. Daha çok aşk vefklerinin yapıldığı günümüzde tanınan ve vefk yapan hocaları sizlerle paylaşıyoruz.

medyum yasin 728x90 1

İlgili konu olan Vefk Yapma konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Merhabalar ben doğru kişiyle çalıştığım için o kadar memnunum ki Allah ne muradı varsa versin ve gerçekten eşimin bana dönmesine vesile olan güzel insan. İnsan ilk başlarda tanımayınca tereddütte kalıyor çekiniyor lakin vefk tılsımı yaptığım için inanın hiç pişman olmadım. Zaten öyle güzel açıklayıcı şekilde anlattı ki tutma şansını detaylarını ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi yaptı beni. Allahıma çok şükür yuvam dağılmaktan kurtuldu ben size istanbyldan yazıyorum. Umarım tüm kardeşlerimin de sıkıntıları varsa rabbim gönüllerindekileri kaderlerine yazar.

  2. Selâmün aleyküm hocam yaşım 35 evlenmek istiyorum ama ama maalesef evlenmiyorum eşim olsun helalinden diye ama olmuyor bir türlü bana yardımcı olun Allah et rıza için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir