1. Anasayfa
  2. Aşık Etme Büyüleri

Voodoo Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır? 2023


0

Ancak, bu tür büyülerin sonuçları genellikle istenmeyen yönde olur ve kişilerin hayatını olumsuz etkileyebilir. Bu yazıda, voodoo büyüsü hakkında detaylı bilgi edinebilir ve bu tür büyülerin nasıl bozulabileceğini öğrenebilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü, Afrika ve Haiti kökenli bir büyü türüdür. Bu tür büyüler, genellikle bir kişinin üzerine yapılır ve kişinin davranışlarında hızlı bir değişim yaratır. Kişi daha durgun bir hale gelir, tek başına düşünemez ve karar veremez hale gelir. Kişiye büyü yapıldıktan sonra, cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar ve büyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünmeye başlar.

Bir kişiye bu büyü yapıldığında, kişi artık kendisi olmaktan çıkar ve cinlerin kontrolü altına girer. Bu kişiye aşık olduğunuzu varsayalım. Bu kişi artık size değil, cinlere bağlıdır. Size aşık olsa bile, hayatınız boyunca mutlu olacağınızı düşünmeniz gerçek bir hayal olacaktır. Cinlerin etkisi altında olan bir kişi, bir süre sonra cinlerin farklı bir şekilde yönlendirmeyeceğinin garantisi yoktur ve psikolojisinde ciddi sorunlar yaşayabilir.

Voodoo büyüsü nedir ve nasıl bozulur?
Voodoo büyüsü nedir ve nasıl bozulur?

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Birisi size voodoo büyüsü yapmış olabilir ve büyünün etkilerinden kurtulmak isteyebilirsiniz. Voodoo büyüsünü bozmak için, öncelikle bir ilmi havas çalışması uzmanına başvurmanız gerekir. İlmi havas çalışması uzmanı, bakım hizmeti almanız gerektiğini size söyleyecektir.

Bakım hizmeti almadan önce, cinler vasıtasıyla bakım yapan ve büyü yapan kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız. İlmi havas çalışması uzmanları, rabıta ile bakım yaparlar ve kesinlikle cinlerle irtibata geçmezler. Rabıta ile bakım yaparken, cinlerin etkisi altındaki kişinin durumunu tespit ederler. Bakımın ardından, ilmi havas çalışması uzmanı, kişiye vefkler hazırlar. Bu vefkler, büyüye maruz kalan kişi tarafından taşınır ve suya atılıp belirli bir süre içilir. İlmi havas çalışması uzmanı, ilmi büyü bozma havas yazıları hazırlar ve bu yazıları kişiye gönderir.

Voodoo Büyüsü: Sözleri ve Etkisi

Bu büyünün sözleri, diğer büyüler gibi çok özel ve kadim bir dilde yapılmaktadır. Etiyopyalı siyahi Yahudilerin kullandığı İbranice dilinin farklı bir türü olan dilde yapılan bu büyünün sözleri en eskileri ise kadim Afrika dillerinin sihirli sözcükleri ile yapılmaktadır. Medyum Yasin Hoca, yıllar boyunca büyü sözlerinin konusunun üstünde durarak birçok büyülerin sözüne vakıf olmuştur.

Bu büyü işlemlerinin etki etme süresi biraz uzun olsa da, işlemin uygulanmasının da kolay olmadığını söyleyen Medyum Yasin Hoca’ya göre, bu büyü kaç günde etki eder sorusu kişiye özel cevaplar ile cevaplanabilir. Bakımlarda kara bu büyüsü farklı bir zaman ya da beyaz voodoo büyüsü ise yine farklı bir zaman çıkabilmektedir. Burada kişinin burcu ve gezegenlerin de konumunun etkisi çok büyüktür.

Beyaz voodoo büyüsü işlemlerinde ise, bir kişinin iradesi ele geçirilerek bedenen de o kişinin kontrolü ele alınmaktadır. Medyum Yasin Hoca, bu beyaz büyünün işlemlerinin ülkemizde daha çok tercih edildiğini söylemektedir. Tek farkı ise o kişiye acı vermek değil, gönül işleri amacıyla telkin vermektedir. Beyaz voodoo büyüsü işlemleri Medyum Yasin Hoca tarafından uzun zamandır itina ile uygulanmaktadır ve çok güzel sonuçlar alınmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir