1. Ana Sayfa
  2. Aşık Etme Büyüleri

Yarasa Büyüsü İle Aşık Etme


2

Yarasa Büyüsü

Yarasa Büyüsü İle Aşık Etme
Yarasa Büyüsü İle Aşık Etme

Yarasa büyüsü karşınızda bulunan kişilerin aşık olmasına, sizden ayrılmamasına, size bağlanmasına ve sizinle beraber olmasına olanak sağlar.

Yarasa büyüsünü yapmak için yarasa bulmak gerekmektedir. Yarasanın kesilmesi bu büyünün uygulanması için gereklidir.

Kesilen yarasanın kanı sevilmekte olan kişinin kendisine ya da eşyasına sürülür.

Yahut bu yarasanın kanının birkaç damlası sevilen kişinin içebileceği bir şeyin içine katılmalıdır. Ölen yarasa âşık olmasını istenen kişinin kapısının önün gömülmelidir. Bu sayede yarasa büyüsü etkisine giren kişi bir daha sizden ayrılmayacak ve size olan aşkı bitmeyecektir.

Kişiyi bağlamak, başka kişilere gözünün kaymasını engellemek ve başka bir kişiyi sevmesini engellemek amacı ile de yapılır. Bu büyüdeki asıl amaç büyü yapılan kişinin sizden sevgilin kendine bağlaması  başkasını görmemesi, size âşık olması ve sizden bir daha ayrılmamasıdır. Yarasa büyüsüne uğrayan bir kişi yaşamı boyunca büyüyü yaptıran kişiye aşk ile yaklaşır ve yaşamı boyunca ona sadık bir şekilde hayatını devam ettirir. Yarasa büyüsü bozumu yaptırılmadan etkileri kesinlikle geçmez.

Bundan dolayı da yarasa büyüsünün bozulması ve etkilerinin tamamen geçmesi için bu konuda uzman olan kişiler tarafından bozulma işleminin yapılması gerekir.

Yarasa Kemiği Büyüsü

Yarasa kemiği büyüsünü yapmak için yarasa bulmak gerekmektedir. Yarasanın çatal kemiğinin kullanılması ile yapılacak olan büyü oldukça tesirli, şiddetli ve etkili bir büyü türüdür. Bu büyü karşıdaki ile muhabbet için ve karşıdakini bağlama için yapılırsa o kişinin tüm duyguları ve tüm bedeni esir alınmaya çalışılı

Yarasa Büyüsü nasıl yapılır
Yarasa Büyüsü nasıl yapılır

r. Asıl amaç ise büyü yaptıracak olan kişinin, büyü yapılacak

olan kişiyi kendi istek ve arzuları doğrultusunda yönlendirmesi ve yönetmemesidir. Kara büyüler içinde en çok tercih edilen ve en çok kullanılan büyüdür. Kara büyülerin ise birden çok çeşidi bulunmaktadır. Hatta kara büyüler hayvanların organları ile de yapılabilmektedir.

Yarasa Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yarasa büyüsünü bozmak için büyü bozma konusunda uzman olan medyum ya da hocalardan yardım almak en doğru çözüm olacaktır. Bu kişiler büyü yapma kadar büyü bozma konusunda da oldukça uzmandır

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Bu büyü çok eskilerin büyüsü artık herkesin kapısının eşi beton dan topraktan değil yarasayı gömmemiz mümkün değil yani

    • 6 sene önce

      Ramazan bey merhaba,

      Yarasa ile yapılan büyüleri yapmak oldukça zordur. Bu büyüler hakkında medyumlardan ya da hocalardan yardım alırsanız kolaylıkla istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz. Kendiniz yapacaksanız yarasa ile yapılan büyülere eş değer olan büyüler vardır, bunları denemelisiniz. Siz ne için uygulama yapmak istiyorsunuz, bunu belirtirseniz size daha detaylı şekilde yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir