1. Anasayfa
  2. Kötü Amaçlı

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri 2022


0

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri insanın baş etmekte gerçekten zorlanacağı, sağlık sorunu gibi görünen, ancak yapılacak tıbbi tetkiklerde herhangi bir patolojik bulguya rastlanmayan belirtilerdir. İnsanın nefsi insanın en büyük düşmanıdır. Nefsin özünde ihtiras ve konfor alanı kaygısı olduğundan, bazen hedeflerine ulaşmak için kendisi ve karşısındakiler için gerçekten doğa üstü ve tehlikeli yollara başvurabilir.

Kara büyü bu tehlikeli yolların en sık başvurulan halidir. Bir hadis-i şerif der ki, “nar-ı cin ile uğraşanın akıbeti nar-ı cehennemdir.” Kara büyü adı verilen sistem, insan ruh halini, fizyolojisini ve iradesini olumsuz anlamda etkileyip, gerekirse tümüyle devre dışı bırakan sistemlerdir. Bu nedenle inanç sistemlerinin tamamında kesinlikle yasaklanmış; kara büyü uygulayıcıları için o sistemin en ağır cezaları öngörülmüştür. Ayrıca bu tür bir işlem yaptıranların da ahiret hayatlarının tehlikede olduğu, Kuran tarafından dile getirilir.

Hedefe Yakınlığına Göre Büyü Türleri

Hedefe yakınlığına göre büyü türleri ak ya da kara büyü olmaksızın önemli bir konudur. Büyünün bir enerji olduğundan bahsetmiştik. Ve büyünün gerçekten insan bilinç savunmalarını aşması için güçlü frekanslarda yayılan enerjiler olması gerekir. Enerji salınımı hedefe ne kadar yakınsa büyünün etkisi o kadar güçlü olur. O nedenle, kara büyü uygulayıcıları ya bileşen kullanımında yakınlığı, ya da uygulama biçimiyle fiziksel yakınlığı tercih ederler. Örneğin, bir insanın saç teli, kanı, doku parçası gibi doğrudan hedefe ait parçacıklar kara büyü için yakınlık anlamına gelir ve etkisi güçlü büyülerdir. Kısaca yakınlık türlerine göre büyülere göz atalım:

  • Doğrudan hedef üzerinde uygulanma: bu konu karmaşık gibi görünse de aslında oldukça basit ve kavraması kolaydır. Yapılan büyünün tamamının ya da bir parçasının hedefe yakın durması biçiminde kaba taslak bir tanım yapılabilir. Yerdirme ve içirme, koku ve taşıtma ve bulundurma biçiminde basitçe listelenebilir. Mesela belli bileşenler ile lezzetlendirilip okunmuş bir ip parçasının hedef çiftin yatağına, yastığına ya da yorganına dikilmesi sıkça kullanılan ayrıma büyüsü sistemlerinden biridir. Yedirme ve içirme biçiminde yerleştirilen büyülerin etkisi oldukça yüksektir. Çünkü fiziksel beden üzerinden enerji bedenine nüfuz eden büyü enerjisi doğrudan hedef üzerinde çalışmaya başlayacaktır.
  • Gömme ya da saklama biçiminde yapılan büyüler: bazı büyüler hedeften bir parça kullanılmak suretiyle yapılır ve bir yere gömülür ya da saklanır. Kullanılan sisteme göre etkisi az ya da çok olabilir.
  • Havale biçiminde yapılan büyüler: bu tür büyülerde konsantrasyon ya da mantra biçiminde belli okumalar uygulanarak yapılır. Sadece enerji yönlendirme ile uygulandığından herhangi bir bileşen gerektirmez.
  • Bileşenleri yok etme ile yapılan büyüler: bazı büyülerde kullanılan bileşenler ateşte yakılabilir, ya da suda eritilebilir. Kara büyü uygulayıcılarının bilgilerine göre kullanılan bileşenlerin yok edilmesi suretiyle yapılan büyüler bozulması ya da ortadan kaldırılması oldukça zor olan büyülerdir.Yedirilerek Yapılan Büyü BelirtileriYedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirilerek yapılan büyü belirtileri yapılan büyünün türüne göre değişim göstermektedir. Ancak, hepsinin tek bir ortak yönü vardır, eğer kişi büyüye direnç gösteriyorsa, büyü enerjisi o kişinin fiziksel sağlığını bozabilir. Örneğin birini bir başkasından ayırmak için yedirilerek sunulan bir büyü yapılmışsa, ama kişinin aşkı büyü enerjisi ile çatışıyor ve aşk kazanıyorsa kişinin fiziksel sağlığı bozulur. Her büyünün kendine göre belirtileri olsa da ortak belirtiler aşağıdaki gibidir:

  • Genel anlamda bir halsizlik hissi vardır. Yapılan kan tetkikleri çoğunlukla halsizlik için bir neden bulamaz.
  • Yoğun bir dalgınlık hali oluşur. Kişi çoğunlukla dikkat ve konsantrasyon bozukluğu yaşar. Günlük hayatında, işinde şaşkın halleri rahatsız edici bir hal alır.
  • Büyünün hedefi her neyse (ayrılık, sağlık bozulması… vs.) hızlıca sonuca ulaşmak için mantıksız bahaneler bulunur.
  • Kişide belirgin bir kafa karışıklığı mevcut olur.
  • Uyku sorunları, uyku halleri bulunur.

Hayatınızda bu tür anlamsızlıklar yaşıyorsanız size bir büyü yapılmış ve yedirme ve/veya içirme yoluyla size yerleştirilmiştir. Çözüm için güvenilir bir medyum hoca bulmanız sizin için iyi olacaktır. Yedirilerek yapılan büyü belirtileri kendini göstermeye başladığında çoğu kez, büyüden sonuç alma da başlamış olacaktır. Bu nedenle belirtiler fark edildiğinde çok geç kalmadan güvenilir medyum hocadan danışmanlık alıp, çözüm bulmalısınız. Bu tür sert büyülerin tedavileri evde okuma yaparak sağlanamaz…

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir