1. Anasayfa
  2. Kara Büyü

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nelerdir? 2022


0

Yedirilerek yapılan büyüler en hızlı tutan aşk ve bağlama büyüleri başta olmak üzere pek çok büyüden biridir. Radikal etkileri ve yapım ritüellerindeki zorluklarla karşımıza çıkan bu tür işlemler genelde ehil medyum hocaların ellerinden çıkarlarsa dehşet sonuçlar verirler. Çoğunlukla erkekler için yapılan yedirmeli içirmeli büyüler; kişinin apansız bir aşka tutulması, sonu gelmez bir hastalığa yakalanması, çaresizlik içinde acı çekmesi ya da partnerinden ayrılması için yapılabilir. Çok hızlı ve kesin sonuç verdiklerinden, birkaç kez yapımı konusunda düşünülmesi önerilir. Çünkü istisnasız, yedirilerek yapılan büyüler kara büyü olarak tanınırlar. Kara büyü bozma süreci de gerçekten zordur.

 

Bu Büyüler Hangileri?

Aşkı ve muhabbeti arttırmak, partneri eve ya da eşe bağlamak, çocuğunu bir başka kadından soğutmak, bir kişinin sessiz uysal olmasını sağlamak, bir erkeğin cinselliğini bağlamak benzeri pek çok konuda yedirilerek yapılan büyüler kullanılırlar. Yapımları ve fark edilmeden o kişiye yedirilmeleri kabul etmek gerekir ki zordur. Ancak o çok istenen dileklerin kabulüne giden en kestirme yolun bu zorluklardan geçtiği unutulmamalıdır.

Bir kişiye fark ettirmeden bir nesnenin yedirilmesinden sonra kimsenin ona büyü yapılmış olduğunu anlamadan her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Yedirilerek yapılan büyüler bozulması en zor işlemlerden sayılır ve kişiye ömürlük bir esenlik tanır.

yedirilerek yapılan büyüler
yedirilerek yapılan büyüler

Yapılan Büyü Kaç Günde Etki Eder?

Yapılan işlemin kişiye yedirilmesinin ardından 3 saat içinde sonuç almaya başlarsınız. Ancak işlemin nihai sonuca ermesi için ortalama 21 gün gibi bir sürenin son bulmasında fayda vardır. Bu süreyi aşan yedirilerek yapılan büyüler ise gerçekten tutması zor işlemler olarak karşımıza çıkar. Yapılan büyünün tutma süresinin en kısa zaman olması için medyumunuzdan işlem öncesinde detaylı bir talepte bulunmalısınız. Özellikle yapılan bakım ve blokaj temizleme sürecinin ardından her şeyin çorap söküğü gibi gelmesi sizi de şaşırtacaktır.

Yedirme sürecinde mutlaka onu, yalnızca onu yedirmenize gerek yoksa, çayına şeker yemeğine tuz atar gibi de bu çalışmayı sağlayabilirsiniz. Sakin olmalı ve işlemi uygularken henüz iradesine hüküm konmamış partnerinizin sizi fark etmemesini sağlamalısınız.

 

Yapılan Büyü Belirtileri

Büyüsel her işlemin az ya da çok kişide belli başlı etkileri vardır. Bu etkilere bir örnek olarak da yedirilerek yapılan büyü etkileri söylenebilir. Belirtilerin kısıtlı olmasından endişelenmeyiniz. Eğer siz bir kişiye büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız, başvurduğunuz medyum yaptığı detaylı bakımla o büyünün en ince ayrıntılarına kadar öğrenecektir. Şimdi, birine yedirmeli içirmeli büyü yapıldığını nasıl anlarız:

  • Tavırlar hareketler bir anda değişir. Normalin dışında davranışlar artar.
  • Vücuda büyünün direkt teması olduğundan göz sulanması, bazen tükürüğü tutamama ya da mukoza tabakasının sık sık boşaltılmak istenmesi gibi vücut tepkilerinin artışı görülebilir.
  • Odaklanma ve söyleneni ilk anda anlayamama sorunları
  • Ani gelen ürpertiler.
  • Büyü yapılan konuda kimsenin tavsiye ve önerisini bile almaya tahammül edememe.
  • Uykuda kabuslar ve titreyerek uyanmalar.

Görüldüğü gibi yedirilerek yapılan büyü belirtileri hiç de azımsanmayacak kadar fazladır. Bunlara dikkat edilirse, büyü türü olmasa da o kişide bir büyü olduğuna dair fikir yürütebilirsiniz.

 

Yedirilerek Yapılan Büyüler Nasıl Bozulur?

Pek çok danışan, medyumlara gelerek yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur konusunda akıl almaya çalışır. Gerçekten zor ve çetrefilli bir bozma süreci olan bu büyülere maruz kalmak hem sabır hem de çaba gerektiren bir süreçle uğraşmayı beraberinde getirir. Güçlü irade kontrolü hakim olduğundan, yedirilerek yapılan büyü etkileri altında olan kişi, bir etki altında olduğunu bile anlamayacaktır. Dolayısıyla işlemden kurtulma çalışmaları onun akraba, arkadaş ve dostlarına kalmak zorundadır. Güvenilir medyum desteğiyle yedirilerek yapılan büyüler nasıl bozulur sorusuna kolay bir yanıt alabilirsiniz. Dikkatli bir araştırma yapın ve medyumun yaptığı bakımdan sonra size vereceği görevlere eksiksiz uyunuz.

Güvenilir medyum Yasin hoca büyü bozma sürecinde, büyü kara büyüyse kesinlikle danışanın yakınlarından ya da kendisinden de yardım alır. Çünkü bir yandan o kişinin iradesindeki kanal çatlaklığı uyarılmaya çalışırken diğer yandan da bu göreve bırakılan ruhanî varlıktan kurtulmak zorunluluğu vardır. Medyum hocaya süreci yönlendirmesinde ve yedirilerek yapılan büyü etkileri içinden danışanı kurtarmasında yardımcı olabilir, Allah’ın izniyle sorundan kurtulabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir