1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Yedirme Büyüsü Nedir ?


2

Yedirme Büyüsü

Yedirme büyüsü daha çok iplik, saç ya da adet kanının yedirilip içirilmesiyle uygulanan bir büyü yöntemidir. Bir bağlama büyüsü olarak adlandırılır ve büyünün yapım aşamasının yanı sıra bozum aşaması da çok zorlu bir süreçtir.

Yedirme büyüsü, büyü uygulanacak kişileri bir takım şeylerin yedirilmesi ve içirilmesiyle yapılmaktadır.

Yedirme büyüsü
Yedirme büyüsü

Bu tür büyülerde çok etkili sonuçlar alınmaktadır. Ayrıca yedirme içirme büyüsüyle ilgili en çok tercih edilen büyülerden olan adet kanı büyüsünün son zamanlarda çok daha fazla araştırıldığını söyleyebiliriz.

Bu büyü bir bağlama büyüsüdür ve günümüze kadar bilinen kesin bir büyü çeşididir. Kara büyü grubunda yer alan bu büyü direkt olarak kişinin iradesine etki eder ve tüm davranışlarının yanı sıra hislerini değiştirmektedir. Daha çok kadınlar tarafından uygulanan bu büyüde, adet kanı erkeklere içirilir ve kısa sürede sonuç alınması beklenir. Erkeği kendine bağlamak için uygulanan bu büyü çeşidinde birçok kişinin eşini terk ederek, büyüyü yapan kişiye yöneldiğini söylemek mümkündür.

Yedirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yedirme büyüsü kapsamında adet kanı büyüsünün nasıl yapıldığını sizlerle paylaşırken, bu büyünün bozulmasının da çok zor olduğunu söylememiz gerekiyor. Bazı çalışmalarla beraber yapılan adet kanı büyüsünde ilk olarak bağlanmak istenen kişiye yedirilmesi gerektiğini unutmayın.

Adet kanı büyüsünde adet kanı şekere damlatılarak kişilere yedirilebilir. Bu yöntem, çok eski zamanlardan beri uygulanmaktadır.

Adet kanının şekere veya farklı bir yiyeceğe damlatılmasıyla birlikte okunacak bir takım dualar, kişiler üzerinden büyük bir etki yaratmaktadır. Bu yüzden uzman bir medyumdan destek almanızda her zaman fayda var. Kahveyle içirilebilen adet kanı büyüsü ayrıca çayla da içirilebilir. Belirttiğimiz üzere herhangi bir yemeğe ya da içeceğe adet kanı damlatılarak yedirme içirme büyüsü yapılabilir.

Adet kanı üzerine okunacak dualar, size veya eşinize çok ciddi sorunlar yaşatabilir. Bu yüzden büyüye başvurmadan önce tekrar düşünmeli ve hocalardan bilgiler alınmalıdır.

Bu tür büyüler ayrıca tırnak yedirme büyüsü olarak da kullanılabilir. Yine bir kişiyi kendine bağlamak isteyenler için uygulanabilen tırnak büyüsünde bir takım dua ve tılsımlardan yararlanılır. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bu büyüde ilk olarak âşık olunacak kişinin tırnağı alınır. Daha sonra da bir medyum aracılığıyla alınan bu tırnak üzerine farklı tılsımlar okunur. Ardından âşık olması istenen kişinin adının ilk harfi sol elin yüzük parmağındaki tırnağa kazılır. Bu süreçte yine medyumun uygulayacağı farklı yöntemlerin ardından bağlama büyüsü devreye girer ve bir yedirme büyüsü şeklinde kullanılabilir.

Yedirme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Yedirme büyüsü daha çok bağlama büyüleri olarak kullanıldığı için uygulandığı kişide ani değişikliklere neden olabilir. Ancak tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de birkaç hafta sonrasında belirtilere rastlayabilirsiniz.

 

Yedirme büyüsünün uygulanmasından sonra, büyüye maruz kalan kişi, büyüyü yapan kişiden başkasını görmez. Gözleri adeta onun için kör olur ve onu hep yanında ister. Aşırı bir şekilde bağlılık söz konusudur. Çok uzun yıllar devam edecek olan ilişkileri beraberinde getiren bu büyülerde bazen de saç teliyle bir takım işlemler yapılabilmektedir ama en çok adet kanı içirme büyüsü olarak tabir edilir.

Yedirme büyüsü
Yedirme büyüsü

Yedirme büyüsü belirtileri ayrıca kısa sürede de kendini gösterebilir. Bu durum kişinin iradesiyle ilgili olmamakla birlikte uzman medyumlarla alakalı bir durumdur. Son olarak bu büyünün geri dönüşü zordur ve yapılmadan önce iki kez düşünülmelidir.

Yedirme Büyüsü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu büyü  ile ilgili bilinmesi gereken bazı durumlar vardır. Bu tür büyülerin tutması için mutlaka kişiye yedirilmesi veya içirilmesi için saç teli, iplik ya da adet kanı gerekmektedir.

Bunun yanı sıra köpeğe uygulanan yedirme büyüleriyle de kişilere azap çektirilebilir. Bilinmesi gereken bir diğer durum ise, her büyünün bozulabileceğidir. Ancak yedirip içirme büyüsü tercih edildiğinde bu büyünün bozulma süreci çok zor geliştiği gibi kişilere son derece ciddi zararlar da verebilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 5 sene önce

    Eşim bana kötü davranıyor beni dövüyo bana sürekli küfür edıyo beni hırpalıyo nolur biletler yapın aramız düzelsin ben ne dersem onu yapsın beni üzmrsin artık

    • Merhaba, bahsettiğiniz konuyla alakalı vefk adı verilen tılsım dua çalışması yapmaktayım. Daha kapsamlı bilgi için sitedeki numaradan benimle iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir