1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Yılan Büyüsü Nedir ?


0

Yılan Büyüsü Nedir?

En etkili ayırma ve soğutma büyülerinden olan yılan büyüsü, bozulması en zor olan ve günümüzde tercih edilen büyüler arasında yerini almıştır.

 

Yılan Büyüsü
Yılan Büyüsü

Yılan büyüsü yılanın dişinden, gözünden, derisinden ve ölü yılanın suyu ve yağından yararlanılarak yapılmaktadır. Çok eski zamanlardan beri yapılan bu büyü en etkili ayırma büyülerindendir, Elbette yapılışı itibariyle çok zor bir büyü olduğunu da söyleyebiliriz.Birbirini seven iki insana ya da sadece birine yapılan bir büyüdür ve belirtildiği üzere çok etkilidir. Anadolu’da farklı yapılış şekillerine göre adlandırılsa da genelitibariyle yapılış şekli her yerde aynıdır, Yılanın parçaları bazı işlemlerden geçirildikten sonra büyünün yapılacağı kişinin kapı eşiğine ve üzerine konularak tamamlanır.

 

Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Üzerine Bu büyü yapılacak kişinin ve annesinin adları Arapça olmak kaydıyla bir kâğıda yazılır. Elbette bu yazılırken bir takım dualar ve esmalar da kullanılır. İlk önce yılanın dili alınır ve büyü yapılmak istenen kişinin üzerine gelecek şekilde kâğıda bırakılır. Ayrıca muska şeklinde sarılması gerekir.

Ölü yılanın dişleri alınarak bir süre güneşte bırakılır. Büyü yapılacak kişinin ismi ise bir kâğıt üzerine dörtgen oluşturularak 4 defa yazılır. Kâğıt katlanırken ise her katlanan yere ‘Ya İlâh’ yazılır ve 41 defa Subhaneke rabbi-ke söylenir. Daha sonra muşambaya 7 kat sarılan bu kâğıt ev kapısının altına ya da üzerine bırakılır.

Farklı bir yılan büyüsü uygulamasında ise bir ailenin huzurunun kaçırılması maksadıyla yapılır.

Yılan kabuğu kullanılarak ve yukarıda anlatıldığı gibi hazırlanır, tüm aile fertlerinin isimleri yazılır ve bu kabuğun içine bırakılarak kişinin evinin çatısına veya evin gizli bir köşesine bırakılır. Kısa sürede sonra büyü etkisini gösterir ve aile bireyleri arasında büyük anlaşmazlıkla doğar.

Bir kimseyi sevdiğine yılan gibi gösterip araya soğukluk katmaya yarayan bu büyü daha çok birbirini seven insanları ayırmak için kullanılır. Yılanın göz, diş, su ya da yağından yapılan bu büyü en büyük huzursuzlukları beraberinde getirir. Büyünün bozulması için ise çok deneyimli bir medyumun olması şarttır.

Bu Büyü bunların yanında rakip kişilerin mal ve mülk kaybı için de kullanılmaktadır. İş yerinin kapısına dökülerek büyünün kısa sürede etkili olması beklenir.

Belirtileri

Bu büyü yapılan kişinin üzerinde bir gariplik söz konusudur. Sevdiği kişiyi bir yılan gibi görür ve ondan hoşnut olmaz. Sürekli olarak kalbini kırar ve bu durumların devam etmesi sürecinde de çiftler ayrılır.

Aile halkına yapılan yılan büyüsünde de hane arasında büyük bir soğukluk y

Yılan Büyüsü
Yılan Büyüsü

aşanır ve yine yılan misali birbirlerini görürler. Bunun sonucu olarak da büyük kavgalar yaşanabilmektedir. Yılan büyüsü gerçekten çok tesirli bir büyüdür ve yapılmaya karar vermeden önce bir kez daha düşünülmelidir. Yılan büyüsünün tam anlamıyla bozulmayacağını da söyleyebiliriz.

ve işini çok iyi yapan bir kişiden destek alarak yılan büyüsü yaptırmanız önerilmektedir.

Yorum Yap