10

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Gökyüzünde herkesin bir yeri vardır, bu yeri yıldızlar belirler. Yıldızlar sayesinde hayattaki yerimizi belirleriz.

Yıldızlar geleceği belirleme konusunda en çok yardım alınan auralardır. Çakra olarak bilinen bazı güçler yıldızlar etrafında toplanır bu sayede yıldızınız yükselir ve her alanda başarı kapınız sonuna kadar açılır.

Yıldız düşüklüğü yüzünden birçok insan kendini intihar gibi durumla kadar götürmektedir. Bir sürü olay üst üste gelebilir ve bu durumlar insanı çileden çıkarak duruma getirebilmektedir. Bu düşüklüğü engellemek için bilgi sahibi olmak ve üstesinden gelecek çareleri bilmek gerekmektedir.

Yıldız Düşüklüğü
Yıldız Düşüklüğü

Yıldız düşüklüğü denilen olay ise çakraların etrafındaki güçler azaldığı zaman gerçekleşir. Düşük yapılı olan cansız varlıklar yıldızınızın yanında toplandığı zaman yıldızınız düşüşe geçer ve hem psikolojik olarak hem de şans olarak talihsiz bir döneme girersiniz.

Bazı dönemlerde bahtınızın ve şansınızın açık olup olmadığı yıldızınızın durumuna göre değişir. Bu yüzden yıldız falları uzun zamanlardan beri en çok önem verilen fallar arasında yer almaktadır.

Burçların anlamları da yıldızlar sayesinde belirlenmektedir. Her yıldızın belli bir burcu vardır, gezegenler ile olan ilgisi üzerinde yorum yapılarak yıldızınızın size gösterdiği gelecek bulunmaktadır.

Yıldızların size gösterdiği gelecek daha çok hangi alanlara yönelmeniz gerektiği, hangi zamanlarda şanslı olacağınızı, para ve aşk konularıdır. Yıldızınız senenin belli zamanlarında düşüşler yaşayabilir. Bu zamanları iyi bilmek ve atacağınız adımlara bu sayede daha çok dikkat etmeniz hayatınızı yolunuza koymanıza yetecektir.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Anlaşılır?

Havas ilminin en önemli alanlarından biri olan yıldızlar, belli zamanlarda düşüşler yaşarlar. Ne zaman düşük olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Yıldızı düşük olan kişiye kolayca büyü yapılabilir, çünkü bu dönemlerde korunmak diğer zamanlara göre daha zordur.

Başınızda meydana gelen ağrıların sebebi yıldız düşüklüğünden kaynaklanabilir, sık sık esneme ve uyku hali durumu, evlilikten korkmak, kısmetin bağlanması, nişan atmak, sürekli dertlenmek, umutsuzluk ve depresyon halleri, aile ilişkileri arasında dışlanma ve arkadaşlık kuramama gibi durumlar yıldız düşüklüğünün başlıca belirtileri arasındadır.

106-1

Üst üste gelen bazı kötü olaylardan sonra çoğu kişi bunu nazara bağlamaktadır. Nazar değmesi aslında yıldız düşüşünden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda yıldız düşüklüğünden şüphelenebilirsiniz, ancak bunlar bazen gerçek bir depresyon belirtisi olabilir. Bu yüzden bakım yaptırmadan buna emin olamazsınız.

Her yılın bazı dönemlerinde sizler de bu gibi rahatsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Çünkü yıldızınız düşüşe geçmiştir ve her zaman kötülüklere açık bir hal almışsınızdır. Bu olay can sıkmaya yeter ve hayatınızı derin çıkmazların içine sürükleyebilir.

Eski zamanlarda insanlar bu gibi belirtileri oldukları zaman hiçbir işle alakadar olmaz ve yıldızlarının yükselmesini beklerlermiş. Bu da her işten olumlu sonuç almalarına vesile olur ve başarıyı kolayca yakalarlarmış.

Yıldızların söylemek istediklerinizi bildiğiniz zaman düşüş anlarını iyi bilirsiniz ve üzerinize çöken kötü havanın sebebinin yıldızınız olduğunu anlayabilirsiniz. Herkesin bir yıldızı olduğunu, onlardan ilham alınarak kaderinizin çizildiğini unutmayınız.

Yıldız Düşüklüğünü Yükseltme Yolları

Yıldız düşüklüğünüzün olduğunu düşünüyorsanız, işleriniz yolunda gitmiyor ise ve çıkış yolu arıyorsanız yıldızınızın düşüşten kurtulmasına yardımcı olmanız gerekir. Yardımcı olmak için yapmanız gereken birkaç yöntem vardır.

Havas ilminin alanlarında biri olan yıldızlar, belli inançlar doğrultusunda yükseltilebilmektedir. Büyük günahlar işlemekten kaçınmak, kendinizi dini işlere vermek yıldızınızı yükseltme konusunda yardımcı olabilmektedir. Nazar duası gibi size okunan ve üflenen dualar da korunmanıza yardımcı olabilir. Bu tarz dualar daha çok nazar değil çakra açılmasına yani yıldızınızın yükselmesine yardımcı olmak için okunmaktadır.

Çoğu insan çakralarını açmak yani yıldızını yükseltmek için yoga yöntemine başvurmaktadır. Meditasyon sayesinde hem zihninizi arındırabilir hem de yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Ayrıca kişinin yaptığı dua ve zikirler kötülüklerin sizden uzaklaşmasına ve yıldızınızı yükseğe çekmeye de yardımcı olmaktadır.

Bu konuda önemli olan size uyguladığınız zikirlerin size uygun olmasıdır. Unutmamak gerekir ki doğru zamanda yapılan uygulamalar iyi sonuçlar doğurur, eğer yanlış zamanda uygulama yapılıyor ise bu işlem sayesinde yıldızınız daha da aşağıya düşebilir. Havas ilminden anlayan ve ya yıldızlar ile güçlü bağlantılara sahip olan bir kişi size yardımcı olabilmektedir. Aksi takdir de işleri daha çok zora sokabilirsiniz.

Yıldızınızın yükselişe geçtiği zamanlarda yaptığınız bazı uygulamalar sayesinde yıldızınızın konumunu korumak için de uğraş vermeniz gerekebilir. Unutmamak gerekir ki hiçbir dua gereksiz değildir ve yerine ulaşır. Önemli olan neyi ne zaman yapacağınızı bilmektir.

Yıldız Düşmesi İçin Uygun Dualar

Yıldız düşmesini engellemek için yapılan uygulamaların başında gelen dualar gelir. Bazı dualar yıldızınıza etki edebilmektedir. Ancak hangi duayı ne zaman okumak gerektiğini ve nasıl okumak gerektiğini bilmek size daha iyi yardımcı olacaktır.

Yıldız düşüklüğünden şüpheleniyorsanız yapmanız gereken bazı havas ilmi uygulamaları vardır. Bunlardan biri şu şekilde yapılmaktadır.

Abdest alındıktan sonra Ayetel Kürsi, Nas Suresi ve Felak Suresi ayrı ayrı olmak üzere 71 kere okunur ve ardından Allah’a yıldızınızı yükseltmesi için dua edilir. Bu duayı kendinize göre belirleyebilir ve dilek ve dualarınızı sıralayabilirsiniz.

Bir diğer uygulama ise; perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılan bir uygulamadır. İlk olarak abdest alınır, ardından 2 rekât Allah rızası için namaz kılınır ve niyet edilir. Niyet edilir iken 3 kez ‘ Ya Erhamerrahimyn’ ardından ise ‘Şu babadan olma, şu anneden doğma şu kişinin yıldızını dişiye çevir, bahtı ve yolu açı olsun.’ Denildikten sonra yine 3 kez ‘Ya Erhamerrahimyn’ denir.

Bu uygulamanın ardından 71 defa Ayetel Kürsi, 71 defa Nas Suresi ve 71 defa da Felak Suresi okunur ve 7 defa farklı yönlere dönerek selam verilir. Ardından uygulama bitirilir.

Bu gibi daha birçok çeşit uygulama vardır ve bunları bulmak oldukça zordur. Ancak bu konuda uzman kişilerden yardım alınabilir.

 

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (10)

  1. Islerim hep ters gidiyor enetjim cok dusuk uzerimde negatif biseylermi yildiz dusuklumu var acaba

  2. hiç bir işim rast gitmedi ne yapmam lazım

  3. merhaba. işlerim rast gitmiyor ya da çok geç gerçekleşiyor.neye niyet etsem olmuyor sürekli bir,aksilik çıkıyor.umutsuzluk ve isteksizlik oluyor. ne yapabilirim

    • Merhaba kısmet şans maddi manevi kazanç amaçlı vefk işlemi yapmaktayım. Detaylı bilgi almak için 0 546 484 31 66 arayabilirsiniz

  4. Kismetim aşırı kapalı ne yapmaliyim

  5. İşlerim tam düzeldi derken hep aksilik çıkıyor bu evlilik ilişkimde de böyle bi gün iyiysek diğer gün boşanma derecesine geliyoruz ama ben huzurlu bi hayat istiyorum bir de mesela bi şey yolunda gidiyor diyorum ki maşalah yoluna girdi anında herşey berabt oluyor diyorum maşalah şu insan çok iyi anında sebepsiz uzaklaşıyor ve tavırlı davranıyor anlamıyorum bu nedendir ve ne yapmak gerekir lütfen yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir