4

Yıldızname Falı

Yıldızların kaderinizi nasıl etkilediğini ve sizin için neler söylediğini bilmek ister misiniz? Bunun için Falcı Baba’ya başvurmanız yeterli olacaktır.

Yıldızname
Yıldızname

İnsan hayatı hiçbir zaman yıldızlardan bağımsız değildir. Yıldızların hareketleri, konumları her bireyin hayatını etkiler ve değiştirir. Yıldızlara ve doğum tarihinde yıldızların hangi konumda olduğuna bakarak bir insanın geleceğini görmek, hatta onun kaderini değiştirecek hamleler yapmak mümkündür. Bunu yıldızların konumu ve ebced hesabı ile yapan disipline yıldızname adı verilir.

Ancak Yıldızname kesinlikle bir fal değildir. Daha çok insanın yıldızlar ile ilişkisini açıklayan bir disiplindir.

Yıldızname, başlı başına bir fal olmamasına rağmen, bu yöntem ile geleceği görmek halk arasında yıldızname falı olarak anılır. Bu falda, kişinin ay ve güneş burçları çıkarılır. Yıldızname baktırmak dikkatli olunması gereken bir konudur. Fal bakacak kişinin bu konuda uzman olması, ebced hesabını iyi bilmesi ve yıldızları doğru bir şekilde yorumlayabilmesi gerekir. Bu konuda Falcı Baba’ya güvenebilirsiniz.

Yıldızname Nasıl Bakılır

Öncelikle yıldızname’nin astrolojiyle aynı şey olmadığını bilmek gerekir. Esas olan ebced hesabıdır. Kişinin sadece doğum tarihi değil, ismi de önemlidir. Bununla birlikte yıldızname baktırmak kişinin yalnızca geleceğini göstermez.

Ruh hâlini, başından geçenleri, nasıl bir karaktere sahip olduğunu, yakınlarındaki insanların özelliklerini ve niyetlerini de gösterir. Bu yüzden yıldızname bakımı için uzman birini seçmek gerekir.

Ebced hesabı, havas ilminin en önemli ögeleri arasındadır. Yıldız falı nasıl bakılır öğrenirken ebced hesabı bilmeniz gerekir. Bu falda kişinin ismi önemlidir. Her harfin sayı olarak bir karşılığı vardır. İsim ve soyisimdeki harflerin sayı olarak karşılıkları kişinin doğum tarihi ile işleme tabi tutulur. Bu işlem sonucunda yıldızların fal baktıran kişi için ne söyledikleri ve nasıl bir kader çizdikleri anlaşılabilir.

yasin hoca iletisim telefon

Yıldız Name İle Ne Öğrenilir?

 • Doğumdan ölüme kadar yaşanmış ve yaşanacak olaylar
 • Fal baktıran kişinin karakteri, mizacı, psikolojik yapısı
 • Kişinin anne babasıyla, kardeşleriyle, arkadaşlarıyla, çevresiyle olan ilişkileri
 • Hayranlık duyan, kıskanan, düşmanlık besleyen kişilerin var olup olmadığı
 • Kişinin cinlerin ya da herhangi bir gücün tesiri altında olup olmadığı
 • Partner ile var olan uyum ve ilişkinin geleceği
 • Varsa çocuklarla olan ilişkiler, yoksa çocuk olup olmayacağı ve kaç çocuk olacağı

Ücretsiz yıldızname bak seçeneğinden yararlanarak bu gibi sorulara yanıt bulmak mümkündür. Yıldız falı baktırmak, kişinin evrende gizli kalan sırlarını öğrenmesini sağlar.

Bunun için ise ücretsiz yıldız falı bakımı yapacak uzman bir kişi bulmak gerekir. Her ne kadar yıldız falı uygulamalarını kendi başınıza yapmanız mümkün olabilse de, bu konuda ruhani bir uzmanlığınız yoksa uzak durmanız gerekir. Nitekim kaderinizi ve geleceğinizi yanlış yorumlamak kötü bir etkiye sebep olacaktır.

Bununla birlikte, bakımından sonra öğrenilen her  bilgi doğru olmayabilir. Nitekim yaratıcı dışında hiç kimse bir insanın bütün sırlarını bilecek kudrete sahip değildir. Ancak uzman birine bakım yaptırarak kader ve gelecek hakkında birçok şeyi öğrenmek mümkündür. – Falcı Baba, bu konuda oldukça güvenilir bir isim.-

Falcı Baba ile Yıldız Name

Türkiye’nin en büyük yıldızname falı bakma uzmanlarından biri olan Falcı Baba, sitesi üzerinden online hizmet sunuyor. Falcı Baba sitesine başvurarak yıldızların ve isminizdeki şifrelerin sizin için ne söylediğini öğrenebilirsiniz. Sitede yer alan fal yazılımları, gerçek ritüellere uygun bir biçimde hazırlanmıştır. Yıldızların sizin için ne söylediğini öğrenmek bir tık uzağınızda.

Birçok kişi bebeğim olacak mı yıldız name falı bakma konusunda yardım almak için Falcı Baba sitesine başvurmaktadır. Sitedeki yıldız falı kısmına isminizi ve doğum tarihinizi yazdığınızda, evrende gizli olan kaderinizi öğrenmeniz mümkün olacaktır. Bununla birlikte site üzerinden ezoterik öğretilerle ve ritüellerle ilgili bilgiler de bulabilirsiniz.

Benzer konu olan Yıldız Yükseltme konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. falcı baba senden ricam şudur ben borçlarımı ödemek ve sadece çocuklarımla mutlu mesut bir hayat sürmek istiyorum çünkü sütten agzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş benim dünyamda ben ve çocuklarımdan başka hiç kimse olmasın istiyorum

 2. Bunalımdayım 10 yıldır çook sıkıntılarım var.Ev,iş,dost,komşu bunların olmasını istiyordum en acili iş ev 10 yıldır olmadı. Yol gösterir isiniz.

 3. Merhaba hocam,
  Adım Gülbiye 22.06.1995 – bekarım
  Anne adı : Müzeyen 10.02.1971
  Baba adı : Salim

  Görüştüğüm benim için cok özel bir adam var : İSMİ İBRAHİM 1989 ŞUBAT AYINDA DOĞUMLU FAKAT HANGİ TAHİRDE MALESEF BİLMİYOM

  Bilmek istediğim bu kişi ile ilerim geleceğim varmı,evlenirmiyiz yüva kururmuyum onunla . Bana karşı dedikleri duyguları gercek mi – ne hisediyor bilmeliyim . Benimle gercekten dürüstmudur , söylediği şeyler gercekmidir , başka bayanlarla görüşüyor mu . Benimle geleceğü olmasını düşünüyor mu benim gibi . Herşey şakasına başladı fakar aramızda özel bir bağ oluştu galiba . Umarım bana dönersin hocam ne görsen herşeyi söyle bana ricam olur iyisini de kötüsünü de ben herşeye hazırım ama bilmeliyim gercekleri.

  Saygılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir