1. Anasayfa
 2. Büyüler

Yumurta Büyüsü Nedir? 2023


2

Yumurta büyüsü 2023 adından anlaşılacağı üzere malzeme olarak yumurta kullanılarak yapılan bir büyüdür. Bu büyü uzman medyum hocadan tılsımlı sözcükler, dualar ve nasıl niyet edileceği öğrenilerek evde de yapılabilir. Uzman Medyum Yasin Hoca yumurta büyüsü ve diğer çeşitli büyüler konusunda uzmandır. Doğuştan gelen yeteneğini ilmi ile birleştirip aşık etme, bağlama, ayırma, soğutma gibi büyüler yapmaktadır.

Büyünün yapılış amacı dileklerin gerçekleşmesini istemektedir. Günümüzde platonik aşıklar kişiyi kendisine aşık etmek ya da aşık olduğu kişiyi sevgilisinden ayırmak için bu büyüye başvurmaktadır. Nişanlı çiftleri ayırmak ya da eşleri ayırmak gibi nedenlerle de yumurta büyüsü yapılmaktadır. Yumurta büyüsü çok güçlü etkileri olan bir büyüdür. Doğru yapılmadığı takdirde negatif sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle uzman medyum hocadan yapılış şeklini doğru ve eksiksiz öğrenmek gereklidir.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü yapılışı için bazı malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bu büyü için gerekli malzemeler 1 adet yumurta, 1 adet sarı renkli kağıt ve mum ışığında sessiz bir ortamdır. Yumurta büyüsünün yapılışı adım adım şu şekildedir:

 • Öncelikli kişi dilediğini kalpten ve samimi bir şekilde dilemelidir.
 • Yüzünüzü kıbleye döndükten sonra 17 kez uzman medyum hocadan öğrendiğiniz tılsımlı sözcükleri tekrar etmelisiniz.
 • Sonrasında ise sarı kağıdı önünüze alın ve sağ elinizle kağıdın üzerine yumurtayı kırın.
 • Sol el ise kalp üzerinde olmalıdır ve sağ el işaret parmağı ile yumurta karıştırılmalıdır.
 • Kağıt yatak odasında görünmeyecek bir yerde kurutulup 7 gün boyunca saklanmalıdır.
 • 7 günün sonunda evden çok uzak olmayan bir yerde kağıt toprağın altına gömülmelidir.

Yukarıda yazılı şekilde büyü yapıldığında 2 hafta sonra büyünün etkileri görülmeye başlanacaktır. Yumurta büyüsü yapılmadan önce abdestli olmak ve kalpten niyet etmek çok önemlidir. Kötü amaçlı yapılan yumurta büyüsü geri döndürülmesi mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsünün etkileri yapılış niyetine göre farklılık gösterir. Yumurta büyüsü sadece aşık etmek için değil niyetlerin gerçekleşmesi için de yapılır. Bu yüzden kişilerde farklı etkiler ortaya çıkabilir. Aşık etmek ya da ayırmak için yapılan büyüde genellikle büyü yapılan kişide büyü yaptıran kişiyi aklından çıkaramama, uyku düzensizliği, özlemek ve o kişiyi sürekli rüyasında görmek gibi etkiler gözlemlenebilir.

Ayırma amacıyla yapılan bu büyüde ise çiftler arasında nedensiz kavgalar ve tartışmalar baş gösterir. Üzerinde büyü olan kişi kendisine büyü yapıldığını anlamaz. Ayrıca cinsel soğukluk, yatakları ayırma ve görüşmek istememe gibi etkiler ortaya çıkabilir. Kişide mantık dışı etkiler ortaya çıkmaz. Ancak büyünün etkili olması için büyü yapan kişinin gerçekten gönülden inanarak yapması önemlidir. Eşler arasında incir çekirdeğini doldurmayacak nedenler yüzünden kavga, tahammülsüzlük ve saygısızca hareketler görülebilir.

Bu büyü genel olarak evde yapılan büyü çeşitlerinden olsa medyum hoca tarafından yapılması etkisinin daha kısa sürede ve kesin olmasını sağlar. Çünkü uzman medyum hoca havas ilmini kullanarak büyüyü uygulamaktadır. Bazı büyü çeşitlerinden öteki alemle irtibata geçmek gerekebilir. Bu yüzden medyum hocadan destek alınmalıdır.

Büyü Kaç Günde Tutar?

Yumurta büyüsü tam adımlarıyla doğru bir şekilde yapıldıktan sonra yaklaşık 14 gün içinde etkilerini göstermeye başlar. Ancak büyü doğru bir şekilde yapılmadıysa ya da kalpten gerçekten inanarak yapılmadıysa tutmama gibi bir olasılık da söz konusu olabilir. Kesinlikle tutmasını istiyorsanız uzman bir medyumdan yardım almanız gereklidir.

Medyumlar bu büyüyü yaptırmak isteyen kimselere rehberlik ederek büyüyü yaptırabilirler. Özelikle aşık etmek için yapılan yumurta büyülerinin tutma olasılığı yüksektir. Tılsımlı sözcükleri doğru söyleyen ve büyü aşamalarını doğru yapan kimsenin yaptığı büyü en fazla 14 gün içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak birbirini gerçekten çok seven bir çifti ayırmak için yapılan yumurta büyüsü için zamana ihtiyaç olacaktır.

Tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi yumurta büyüsünde sabır oldukça önemlidir. Sabırsız davranmak ve hemen tutsun diye beklemek sonuç vermeyebilir. Kötü amaçlı yapılan yumurta büyüsü tutsa da sonuçları çok kötü olabilir. Büyü yapılan kişi de ayırmak istenen kişi de psikolojik ve fiziksel olarak ciddi manada etkilenebilir. Büyü yaparken edilen niyet çok önemlidir. Büyü yapılırken kesinlikle kişinin başına kötü bir şey gelmesi ya da zarara uğraması için niyet edilmemelidir.

yumurta büyüsü
yumurta büyüsü

Bu Büyü Bozdurulabilir mi?

Yumurta büyüsü nasıl bozulur sorusu en çok araştırılan konulardan biridir. Bu tarz büyüleri alanında yetkin uzman medyum hocalara danışarak bozdurmak mümkündür. Uzman Medyum Yasin Hoca bu büyüyü kendi yetenekleri ve ilmiyle kısa sürede bozabilir. Yumurta büyüsünü bozdurmak için hocaya danıştıktan sonra abdestli bir şekilde evde Felak suresi, Cin suresi ve Fatiha suresi okunmalıdır. Bu sureler her gün okunabilir. Ancak Cuma günleri abdestli olarak okumak daha iyi olacaktır. Cin suresini her gün 3 kez okumak gereklidir. Diğerleri 1 kez okunabilir.

Ayırmak için yapılan bu büyüyü hemen bozdurmak gerekir. Bu büyü etkili bir büyü olduğundan kişilerin arasındaki sorunları çözmek ve tamir etmek zor hatta imkansız hale gelebilir. Fark eder etmez büyüyü bozdurmak çok önemlidir. Kişiler arasında boşanmaya kadar giden olumsuz belirtiler görülmeye başlandıysa bozdurmak için geç kalınmış olabilir. Güvenilir medyum hocaya büyüyü hızlı bir şekilde bozacaktır. Yumurta büyüsü kötü amaçlı yapıldığında kara büyü sınıfına girer. Bu nedenle tek başına bozmaya çalışmak yetersiz olacaktır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. Selam bu uygulamayı ben denemek için yaptırdım çok etkili oldugunu düşündüm okuduklarımnda etkisi büyük tabi sevdiğim adam bana deliler gibi aşık oldu yıllardır bu anı bekliyordum işimi hiç riske atmadım ne yapmam gerekirsa özenle inanarak yaptım sonucunuda mükemmel bir şekilde aldım bana kul köle oldu desem asla abartmış olmam her kadının istediği sekilde giden bir ilişkiye sahibim emeklerim tohumlarım yeşerdi ve sadace yasin hocayla çaıştım hoca şansım mükemmel çıktı sevgi ile :))

 2. 7 ay önce

  Merhaba ismim sude yaklaşık 11 aydır birlikteliğim olduğum eşimden ailelerin kafa karistirmasi sonucu ayrılıklar sogukluklar huzursuzluklar yaşadığım durumlar oluştu bu durumla alakalı benim yaklaşımım her ne olursa olsun hep pozitifti ama artık bıkma durumuna geldim bu durumlar alakalı bir arayışa başladım Bi kaç medyum hocayla çalıştım fakat bir sonuç alamayıp mağdur edildim Bir tavsiye üzerine yasin hocayla görüşmelerim oluştu gerekli işlemler için çalışmalar yapildi ortalama 1 hafta bir süreçten sonra eşimin bana yaklaşımları eskisine nazaran çok daha iyi oldu mutlu huzurluyuz herkese tavsiyem şudur yasin hoca işinde harika bir hoca herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir