1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Yumurta Büyüsü


16

Yumurta büyüsü

Bazı büyüler basit ve masrafsız olmakla birlikte yüksek tesire sahiptir. Birçok psikolojik tesire sahip olan yumurta büyüsü buna örnek gösterilebilir.

Yumurta büyüsü
Yumurta büyüsü

Yumurta Büyüsü Çeşitleri

Kara büyü olarak adlandırılan büyüler, insanlar üzerinde kötü tesir etmeye yarar. Bu büyülerin dezavantajı, genellikle herkesin ulaşabileceği malzemeler ile yapılabilmeleridir. Bir yaparak istenilen kişiyi hasta etmek, delirtmek, sevgilisinden ayırmak ya da başka birine aşık etmek mümkündür. Yumurta büyüsü de kolay yapılan ve yüksek tesir eden kara büyüler arasındadır.

 

Yumurta büyüsünün asıl çıkış yeri Suriye’dir. Ortaçağ’dan beri yapılan bir büyü olduğu bilinmektedir. Genellikle halk arasında yapılan bir ritüel olduğu için havas kitaplarında ve ezoterik kaynaklarda pek geçmez. Ancak bugün Anadolu’da, İran’da, Suriye’de ve Irak’ta en çok yapılan büyüler arasındadır. Eğer sevdiğiniz kişiyle aranıza bir soğukluk girdiyse, ortada herhangi bir sebep yokken kavga etmeye başladıysanız ve ayrılma noktasına geldiyseniz yumurta büyüsüne maruz kalmış olma ihtimaliniz yüksektir.

Yumurta büyüsünün en büyük risklerinden biri ise, yapmak için uzman birine ihtiyaç olmamasıdır. Büyüyü bozmak uzmanlık gerektirirken, yüzeysel bir büyü bilgisine sahip olan herkes yumurta büyüsü yapabilir. Üstelik yumurta büyüsü nasıl anlaşılır konusu da oldukça karmaşıktır. Çünkü kara büyülerin etkisi bariz olarak anlaşılabilir. Ancak yumurta büyüsü gündelik hayatta kendiliğinden de olabilecek bir şeye sebep olmaktadır bu yüzden çoğu zaman anlaşılmaz.

Ancak kolay yapılan bir büyü olması sizi yanıltmamalı. Çünkü kara büyülerin her zaman geri tepme etkisi vardır. Olumsuz enerjiyi yönlendirmek kolay bir iş değildir. Ritüelleri doğru uygulamış olsanız bile, yapmış olduğunuz bu büyünün sizi ve hayatınızı etkileme riski yüksektir. Bu yüzden yumurta büyüsü gibi bir başkasında kötü tesir yapan büyülerden mümkün olduğunca uzak durmaya özen göstermelisiniz.

 

Yumurta büyüsü niçin yapılır konusu ise karmaşıktır. Bu büyü bazı durumlarda iyi amaçlarla da kullanılabilmektedir. Örneğin sevilen kişiyi aşık etmek gibi etkileri de vardır. Ancak bu konuda dikkatli olmak gerekir. Bu tür durumlar için büyü yapmak yerine gündelik hayatta çaba göstermek tercih edilmelidir. Enerjiyi yönlendirmenin riskleri olduğunu ve bunun sizi kötü etkileyebileceğini unutmamalısınız.

Sonuç olarak, yumurta büyüsü “kara büyü olarak kategorize edilen ritüeller arasındadır. Kolay yapılabilen bir büyüdür ve tesiri yüksektir.

Yumurta büyüsü
Yumurta büyüsü

Yumurta büyüsü Yapılışı

Yumurta büyüsünün yapılışı oldukça kolaydır. Bunun için öncelikle bir adet yumurta almak ve sarısı ile beyazını ayırmak gerekir. Yumurtanın sarısı kadını, beyazı ise erkeği temsil eder. Sarının kadını temsil etmesinin birçok sebebi vardır. Bilindiği gibi yumurtanın sarısı cenindir ve civcivler bu kısımdan çıkar.

Yani bu kısım doğurganlığı temsil eder dolayısıyla büyü yaparken kadını tesir altına almak için yumurtanın sarısı kullanılmalıdır. Büyü iyi yapıldığı takdirde istenen çiftleri ayırmak mümkün olacaktır. Ayrıca çeşitli ritüellerle istenen kadını ya da erkeği aşık etmek, tesir altına almak ve onun gözünde büyük bir etkileyiciliğe sahip olmak da mümkün olabilmektedir.

Büyü yapılmadan önce yumurtayı bir gece tuzlu suda bekletmek gerekir. Büyü tuzlu suda bekletmeden de yapılabilir ancak bu yapılmazsa ayrılık cinayet, intihar ya da ağır yaralayıcı bir kavga ile gelebilir. Tuzlusuda bekletildikten sonra yumurtanın beyazı ile sarısı ayrılır. Yumurtanın beyazı, kesinlikle güneş ışığı koymayan bir yere konulur. Sarısı ise güneş ışığı alan bir yere konulur.

Bu ritüel, gece ve gündüzün ilişkisinden gelir. Gece ve gündüz birbiriyle asla birleşmez. Yumurtada erkeği ve kadını temsil eden parçaların bu şekilde ayrılmasının sebebi de gece ve gündüzdür. Erkeği temsil eden beyaz kısmın kesinlikle gün ışığı görmemesi gerekir. Hatta gece saatlerinde derin bir yere görmek etkili olabilir. Böylece çiftler arasında gündüz ve gece gibi bir zıtlık doğar ve ayrılmaları sağlanır.

Yumurta büyüsü Bozma Teknikleri

Yumurta büyüsü Neden Yapılır_
Yumurta büyüsü Neden Yapılır_

Eğer yumurta büyüsünün tesiri altında olduğunuzu düşünüyorsanız, öncelikle bu konuda uzman bir medyuma başvurmanız gerekir. Belirtildiği gibi, yumurta büyüsü tesiri oldukça güçlü bir büyü çeşididir. Bozmak için ciddi bir enerji harcamanız gerekir. Ayrıca bu durumu partneriniz ile de paylaşmalı ve onun da büyüyü bozmak için çaba göstermesini sağlamalısınız.

Yumurta büyüsü bozma için en iyi yöntem, hiç tesir etmemesini sağlamaktır. Bu büyüyü def etmek ve etki etmesini önlemek için birçok dualar, ritüeller bulunmaktadır. Çiftler bu ritüelleri uyguladıklarında yumurta büyüsünün tesirini en baştan önleyebilirler. Ancak bir kere gerçekleşmişse bozmak için çabalamak gerekecektir.

Yumurta büyüsünün bozulması için çeşitli dualar bulunmaktadır. Bu dualar düzenli olarak okunduğunda, büyünün etkisi bozulacaktır. Büyünün büyüyle bozulmayacağını da kesinlikle kavramak gerekir. Bazı medyumlar para kazanmak için yumurta büyüsünü tekrarlarlar ve bu şekilde bozacaklarını iddia ederler. Ancak bu büyünün tesirini arttırmak dışında hiçbir işe yaramayacaktır.

Yumurta büyüsü Neden Yapılır?

Yumurta büyüsü ne için yapılır konusunun genellikle tek bir cevabı vardır. Birçok kişi, sevdiği ve aşık olduğu kişinin birlikteliğini bitirmek için bu büyüyü yapar. Ayrıca bazı ailelerin çocukları sevmedikleri biriyle birlikte olduklarında yumurta büyüsü yaptırdıkları da bilinmektedir. Kıskançlık ve düşmanlık da yumurta büyüsü yapma sebepleri arasındadır.

Yumurta büyüsü etkileri, kişiyi vicdani olarak kötü etkileyebilir. Bu büyüyü yaptırmanın hiçbir mantıklı sebebi olamayacağını da belirtmek gerekir. Büyü etse bile, yapan ya da yaptıran kişiinin bir süre sonra vicdani olarak kötü hissetmesi olasıdır. Vicdani olarak böyle bir yükün altına girmek istemeyen kişilerin yumurta büyüsü yaptırmaktan uzak durmaları son derece önemlidir.

Yumurta büyüsü, bazı durumlarda iyi amaçlarla da yapılır. Örneğin sevilen kişiyi aşık etmek için yapıldığı da bilinmektedir. Ancak tam tersi bir etkiye sahip olması da mümkündür. Kara büyü, çoğu zaman iyi bir etki vermez. Başta istenen tesir sağlanmış gibi görünse de uzun vadede kötü sonuçları olabilir. Bu yüzden bu tür büyülerden uzak durmak gerekir.

Yumurta büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Sevdiğiniz kişiyle aranızda herhangi bir sorun yokken birdenbire kavga etmeye başladıysanız, bunun sebebi yumurta büyüsü olabilir. Büyünün temel tesiri budur. Yıllarca evli kalan, herhangi bir sorun yaşamayan çiftleri biler ayırdığı bilinmektedir. Eğer sevgiliniz size kötü davranıyor, sizinle görüşmek istemiyorsa ya da aynı soğukluğu siz hissediyorsanız büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir.

Ancak bunun sebebi her zaman büyü olmayabilir. Gayet tabi, birlikte olduğunuz kişi bazı yaptıklarınıza öfkelenmiş ve içine atmış da olabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken ilk şey sevgiliniz ile konuşmaktır. Ancak konuşmaya yanaşmıyor ve garip davranıyorsa yumurta büyüsüne maruz kalmış olma ihtimaliniz yüksektir.

 

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (16)

 1. Kapımın önüme ve yattığım odanın camının altına yumurta konulmuş bu ne anlama geliyor?

  • 6 sene önce

   Buket hanım merhaba,

   İşleriniz ters gitmesi, yaşamanızın karışması ve huzursuz olmanız adına yapılmış bir büyü olabilir. Bunun için her gece abdest alarak Bakara suresini eksiksiz bir şekilde okumanız gerekmektedir.

 2. Evimin çatısında siyah bir yumurta buldum yumurtayı elime alınca un gibi dağıldı bu olay olduğunda babam neşesini kaybetti bu bir büyüyü nasıl kurtuluruz ?

 3. 5 sene önce

  evimin balkonunun altına sürekli yumurta koyuluyor bunna nasıl bozarım

 4. Evimin balkonun duvarina 10 gun kadar once yumurta atilmis yumurta kirilmis bu ne olabilir

 5. Balkonuma yumurta atıldı bugün ne olabilir

 6. Yatak odamda yorganlarin arasında 2 tane kırılmamış yumurta buldum bu ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim

 7. Merhaba iyi geceler 2 3 ay aralıklarla 5 kez yumurta bulduk ne anlama geliyor ne yapmamız lazim

 8. 1 yıllık evliyim eşimle yedi senelik bir sevgililik dönemimiz oldu ama evlendikten sonra çok değişti evimizde şiddet küfür aşırı kıskançlık güvensizlik ve daha bir sürü huzursuzluk lar var gerek evimin etrafında olsun gerek az uzağında olmadık yerlerden yumurta buluyorum çevremizde hiç bir tavuk olmamasuna rağmen çoğu zaman evime gelmek istemiyorum boş yere huzursuz oluyorum çoğu zaman tartıştığımızda sonrasında niçin neden tartıştığıma bile anlam veremiyorum yardımcı olabilir misiniz

  • Yakınınızda birinden destek almanızı öneririm sizin. Bu konuda benim yapabileceğim birşey yoktur malesef. Evinizde bir etki yapılmış olabilir. Sorunu çözecek olan kişinin bakması gerekebilir hanenize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir