1. Anasayfa
  2. Fallar

Yüz Falı


0

Yüzden Fal Bakımı

Yüz Falı
Yüz Falı

İnsanların yüzlerine bakarak Yüz Falı bakabilir ve onlar ile alakalı olarak birçok detayı kafanızda oluşturabilirsiniz.

İnsanların yüzü kişilikleri ile alakalı birçok detayı içinde gizlemektedir. Kişilik insan yaşamına yön veren bir etkendir. İnsanların yüzüne bakarak karakter tahlili yapabilir ve geleceği ile alakalı fikir edinerek yüz falı bakabilirsiniz. Yüz falı nasıl bakılır derseniz;

Yüz falı bakmak için ilk olarak kişileri yüzün genel anlamdaki şekli incelenir. Bu şekillere göre de kişiler hakkında tahminler ve yorumlar ortaya çıkar.

Yuvarlak yüzlü insanlar; yuvarlak hatlara sahip olan kişiler sır saklama konusunda karşıdan bakınca oldukça dürüst gözükseler de siz arakanızı döndüğünüz an hakkınızda dedikodu yapmaya başlayacaklardır.

Bu yüz hattına sahip olan kişiler birçok işi bir arada yapabilecek kadar becerikli ve özverili kişilerdir. Bu kişiler hayattan zevk almayı özellikle de gülmeyi çok sever. Çalışkan oldukları için kendilerinden daha başarılı olan kişileri kıskanırlar ama bunu belli etmezler. Kendi kendilerine kızarlar ve sevdikleri insanları fazlasıyla kıskanırlar.

Kare ve köşe yüzlü insanlar; yüz falı bakarken bu insanların genelde girişimci olan kişiler olduğunun farkına varabilirsiniz. Kapalı alanlarda durmaktan hoşlanmayan bu tip kişiler iş amaçlı oradan oraya giderler.

Uzun yüzlü insanlar; yüz falı konusunda bu tip kişilerin aslında savurgan olduklarını görebilirsiniz. Eğlenceyi ve âşık olmayı seven deli dolu kişilerdir. Yüz falı bakarken bu insanların yüzlerindeki keskinliğinden onların oldukça iştahlı olduğunu da anlayabilirsiniz. Kesinlikle kilo ile alakalı olan problemler yaşamazsınız. Bu tarz kişiler giyimlerine, kendilerine, makyajına ve süsüne oldukça düşkündür. Yeni kıyafet almadan zaman geçiremeyen kişiler topluluğudur.  Yüz falı bakarken bu kişilerin zengin olmayı kafasına koymuş olduklarını da fark edebilirsiniz.

Üçgen yüzlü insanlar; yüz falı ile alakalı detaylara bakarken bu tip kişilerin karşısındaki kişileri kolay bir şekil

yüz Falı
yüz Falı

de ikna edebildiklerinin farkına varabilirsiniz. Gösterişli olan bu tip kişiler yaşamlarında oluşan sorunları kısa sürelerde çözme yeteneğine de sahiptir. Modayı yakından takip eden

bu tip kişiler için kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuar oldukça önemlidir.

  • Alnı geniş insanlar; yüz falı bakarken alın kısmı geniş olan kişilerin zekâlarının yüksek olduğunun farkına varabilirsiniz.
  • Alnı dar insanlar; bu tip kişiler konuşmayı sevmeyen ve sıkılgan olan kişilerdir. Takıntıları da bulunmayan bu kişilerin hırsları bulunmaz.
  • Gözleri kısık insanlar; gözleri kısık olan kişiler içine kapanık olan kişilerden oluşsa da arkadaşlık onlar için önemlidir.
  • Büyük gözlü insanlar; popüler ve konuşkan olan kişilerdir. Özgür bir karaktere sahip olan bu kişiler bir kişinin emrinde çalışmayı kesinlikle sevmez.
  • Mavi gözlü insanlar; yüz falı açısından bu tarz kişilerin eğlenmeyi seven kişiler olduğunu ve arkadaş çevresinin çok geniş olduğunu görebilirsiniz.
  • Yeşil gözlü insanlar; yüz falı açısından bu tarz kişilerin dürüst ve sevecen olduğunu görebilirsiniz.
  • Kahverengi gözlü insanlar; yüz falı açısından bu tarz kişilerin bu kişilerin oldukça sevimli, narin olduğunu görebiliriz.
  • Siyah gözlü insanlar; yüz falı açısından bu tarz kişilerin kendi dünyalarında yaşamaktan hoşlandıklarını görebiliriz.
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir