2
Yüzük Falı
Yüzük Falı

Yüzük Falı bize geleceğimiz hakkında bilgi veren, ilahi bir güç uygulanarak yol gösteren uygulamalardır. Geçmişten günümüze bakılabilen birçok fal çeşidi vardır. Bunlar arasında en pratik ve kolay olan yöntemler arasında yüzük falı da yer alıyor. Yüzük bilindiği üzere nişanlanan ve ya evlenen insanların taktığı aksesuarlardır. Büyük bir anlam taşırlar ve çoğu kişi yüzük falını belli amaçlar için uygular.

Yüzük falını sadece evli kişiler değil genç kızlar ve erkekler de ne zaman evleneceklerini öğrenmek için bakmaktadır. Evli kişiler ise kaç çocuğu olacağını, ne zaman olacağını ve cinsiyetlerini öğrenmek için bakarlar.

Antik Yunan tarihinde bulunan bulgulara göre de yüzük falı kâhinler tarafından kişinin geleceğini öğrenmek amacı ile bakılmaktadır.

Gelecekten haberler verdiğine inanılan fal sayesinde hayatınız hakkında bilgi sahibi olabilir ve hayatınızı yönlendirirken sağlam adımlar atabilirsiniz.

Bu tür fallara bakabilmek için yorum gücünden çok bilgi önemlidir. Yorumlanacak bir durum olmaz, Bu fal size istediğiniz bilgiyi kendi direk olarak verecektir.

Ancak yine de bu konu hakkında uzman olan bir falcıya baktırmanız size doğru bilgiler vermeye yetecektir.

Yüzük Falı Nasıl Bakılır?

{leftreklam1}

Yüzük falına bakmak için önemli olan bir yüzüktür. Anlamını taşıdığı için de kişinin kullandığı kendisine ait bir yüzük kullanılmalıdır. Ancak yüzük taşsız, sade bir alyans olmalıdır.

Falı ne için yaptığınız oldukça büyük önem taşır. Eğer gelecekle ilgili bilgi almak istiyorsanız başka bir fal kullanılmalıdır.

Fala başlamadan önce küçük kâğıtlar halinde harfler yazılır. Su dolu bir kabın etrafına harfler dizilir ve yüzük ipe bağlı vaziyette harflere değecek şekilde sarkıtılır.

Yüzük Falı
Yüzük Falı

Yüzüğün her gösterdiği harf bir yere not edilir ve çıkan harflerden bir cümle kurularak anlam çıkarılmaya çalışır. Bu yöntem gelecek hakkında bilgi sahibi olmak için yapılır.

Eğer bir kişi çocuk sahibi olup olmayacağını ve ya kaç çocuğu olacağını öğrenmek istiyorsa yüzük yine bir ip ile bağlanır.

Daha sonra kâğıtların üzerine yazılan sayılar bir masanın üzerine dizilir ve ipin ucundan tutularak yüzük sallanmaya bırakılır, yüzük bir sayının üzerine gidip gelmeye başlar. Bu çıkan sayı kaç çocuğunuz olacağını göstermektedir.

Yüzük falı aynı zamanda bebeğinizin cinsiyetini bulmak için kullanılır. Eski zamanlarda hamile kadınlar bebeklerin cinsiyetini bu yöntemle öğrenirlerdi.

medyum yasin 728x90 1

Yine kullanılması gereken yüzük kişinin kendi yüzüğü ve sade bir yüzük olmalıdır. Bir ip yüzüğe bağlanır ve hamile kadın sırt üstü yere yatar. Ardından kadın karını açar ve ipin ucundan tutularak yüzük dümdüz tutulur.

Eğer yüzük sağ sol yaparak hareket ediyorsa erkek çocuk olacaktır. Eğer yüzük daire çiziyorsa çocuk kız olacak demektir.

Ancak gelecekten haber almak için yüzük ile fal kullanmak istiyorsanız, bu iş konusunda uzman hayatınıza göre yorumlayacak birine ihtiyacınız vardır.

Benzer konu olan İskambil Falı konusuna bakabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Her ihtiyaca karşı Bi fal var. Bu çok güzel tam istediğim gibi

  2. Yüzük falı mı ? yok artık cok etkileyici.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir