1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Zenginlik Büyüsü 2023


0

Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü
Zenginlik Büyüsü

Çok etkili bir uygulama olan zenginlik büyüsü ile birlikte bir takım servetlere ulaşabilirsiniz. Medyumların bu konudaki yorumları da bu büyünün oldukça tesirli olduğunu ve yapıldıktan sonra gerçekleşebildiği yönündedir.

Zenginlik Büyüsü ve Çeşitleri

Zenginlik muskası olarak da yapılan bu büyü, yoksul olan ya da kazancını artırmak isteyen kişilerin tercih ettiği ve başvurduğu yöntemlerden biridir. Bu muska ile şans, talih ve bereket konularında kısmet açılabilir.

Bu büyü çeşidi ile kazancın artırılması da hedeflenebilir.

Yeni bir iş yeri açmış ya da iş yerinde kazancı ve bereketi az olan kişiler, bu konuda ilim sahibi kişilerden destek alabilir. Yapılan işlemlerden sonra bu kişi için en uygun çözüm yolu bulunarak zenginlik muskası yaptırılır. Bu muska ayrıca Anadolu’da eski tarihlerden bu yana kullanılmaktadır.

Zengin olmak isteyen kişi, gizli olarak bu işten anlayan bir medyum ya da hocaya başvurabilir. Bu kişinin yanına 3 gün boyunca gitmesi istenir. Hoca hazırladığı muskayı iş yerinin ya da evinin üzerine asması gerektiğini söyler. Doğru bir şekilde uygulandığı takdirde 7 günün sonunda kazançlar artacaktır.

Bu muska büyüsünün yanında suya büyü yapılarak zengin olma büyüsü de tercih edilmektedir. Bir göle giderek abdestli bir şekilde ‘Su, sen nasıl beyaz ve temizsen bende öyle genç olayım. Denizlerde suyun bol olduğu gibi benimde, Allah’ın kulunda paraları çok olsun’ denilerek sonlandırılır.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili bir yöntem olarak bilinen ve tılsımlı para adı verilen zenginlik büyüsü ile mağdur olmadan kolay ve güvenilir bir şekilde zengin olabilirsiniz. Uygulama sonrasında bol servet ve para size ulaşacaktır.

Bu tılsım, kâğıt paranın üzerine yazılır ve sürekli cüzdan da saklanır. Parasızlık sorunu bu sayede sona erecek ve para üzerine de bereket getirecektir. Ayrıca bu tılsım safran mürekkebi ile yazılmaktadır. Ticaret ve satışta da oldukça etkilidir.

Zenginlik büyüsü için bir diğer uygulama ise; 40 adet 10 liralık para üzerine 21 gün boyunca her farz namazından sonra aşağıda söyleyeceğimiz duayı 111 ya da 570 defa okumanız şeklindedir. Bu paraları kumbara ya da çantada saklayabilirsiniz. Ayrıca medyumların önerisi bu çantanın beyaz kumaştan yapılması yönündedir.

Okumanız gereken Talak suresinin 2.ve 3. Ayetleridir. ‘Bismillahirrahmanirrahim. Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen, ve yerzukhu min haysü la yahtesip. Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh. İnnallâhe bâligu emrih, kad cealallâhu li külli şey’in.

Bu süre ile birlikte yanınızda taşıyacağınız para, bir süre sonra size bolluk getirecektir. Uzman Medyum Yasin Hoca ‘dan yardım alarak uygulamanız daha doğru bir durumdur. Etkisini de kısa bir süre içerisinde görebilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Bozuk Para Büyüsü Nedir? 2023

Yorum Yap