2

Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme

Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme
Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme

Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme yapılması için bu uygulamaya canı gönülden inanmak ve işlemlerin tamamını eksiksiz şekilde gerçekleştirmek gerekmektedir.

Zilzal suresi ile aşık etme ve geri getirme celbi yapmak için inanç çok önemlidir. İnanarak yapılacak olan her türlü uygulamada niyet etmiş olduğunuz her şeye bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Terk eden kişiyi, sevgiliyi ya da kocayı geri getirme ve aşık etmek için belli başlı büyüler olduğu gibi celb uygulamaları da bulunmaktadır. zilzal suresi ile yapılacak olan celb işlemleri sayesinde kısa süre içince aşık etme isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yapılacak olan uygulamalar sayesinde karşıdaki kişinin aklına girmeyi ve size bir adım atmasını sağlamış olursunuz. Aşık etmek ve geri getirme işlemi için uygulamaya Perşembe gecesi başlanması gerekir. turşu tuzu ya da kaya tuzu olarak bilinen iri tuza ihtiyaç vardır. İşlemlerden önce mutlaka abdest alınmalı ve aşık etmek için dua edilmelidir. Cuma selasının okunmasından sonra tuz tanelerinden 1 adet ele alınır ve zilzal suresi üstüne okunur. Ardından üfleyip ateşin içine atılır. 1 adet daha tuz tanesi alınır aşık etme adına Zilzal suresi tekrar okunur, tuzun üzerine üflenir ve tekrardan ateşe atılır. Bu uygulama aşık etme kapsamında 41 tane tuz tanesine yapılır.

bu sayede karşıdaki kişinin sizi düşünmeye başlaması gerçekleşmeye başlar. Niyette bulunduğunuz ve size aşık etme için işlem yaptığınız kişi farkına bile varmadan sizi düşünmeye başlayacaktır. Bir güç bu kişiyi size doğru itmeye başlar ve belli bir süre sonra bu güce karşı koyamaz hale gelir. Arabi ayı içinde bulunan ilk Çarşamba gecesi bu işlemi yapabilirsiniz. 7 gece boyunca uygulamayı devam ettirmek gerekmektedir. bu celb bir davet işlemi olduğundan dolayı kişinin kendini korumaya alması gerekir. Ayet-el Kursi’nin 7 kez okunması uygulamay

zilzal suresi
zilzal suresi

ı yapan kişiyi rahatlatır ve yapılan davetin olağan etkilerinden korur.

2Uygulama oldukça güçlü aşık etme celbidir. İnanıldığı sürece bu uygulama da istenen niyete kavuşmak mümkün hale gelir. işlemlerin tamamı ne kadar yürekten istenirse o kadar hızlı ve kısa süre içinde geri gelir.

Zilzal Suresi Celbi Yapılmadan Önce abdest alınması çok önemlidir. Abdest alımı işlemlerin daha doğru şekilde yapılmasına destek olur. hatta uygulamayı yapacak olan kişinin gusül abdesti yapılması daha iyi olacaktır. İşlem abdestsiz şekilde de okunabilmektedir. Bu uygulama yabancı olan kişilere de okunabilir. Yani karşı tarafta olan kişinin illaki Müslüman olmasına gerek yoktur.

Yapılacak olan aşık etme çalışmalarında mesafelerin herhangi bir önemi bulunmamaktadır. O derece etkilidir ki dünya’nın neresinde olursa olsun her türlü engele ve mesafeye rağmen kişiler birbirini bululurlar. Yapılacak olan okuma sırasında sadece kendi isimlerinin yazılı olması yeterlidir. Ayrıca anne isimlerinin yazılmasına gerek yoktur. Bununla birlikte zilzal suresi celbi ile kişileri birbirine aşık etme çalışmasının yapımında kişilerin birbiri ile nikahlı olmasına gerek yoktur.

Zilzal Suresi Aşık Etme Celbi, Zilzal Süresi ile Geri Getirme Aşık Etme

Bu uygulaması profesyonel bir hocanın rehberliği ile başlanarak daha sonra sizin okumanız gereken kısımları usulüne uygun olarak bir gün dahi aksatmadan ve nizami bir şekilde okumanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise usülsüz sıradan ve kolay bir işlem olsa idi herkes dilediğine göre bir sure okuyarak dileğine sahip olabilirdi.

Son derece ciddi ve nizami bir uygulama olan bu işlem kural ve kaidelerine uygun olarak yapıldığında niyetler gerçek olabilmektedir. Uygulamaya niyet ederek başlayan ve uygulama arasında çeşitli nedenlerle ara vermek zorunda kalan kişiler daha sonra yarım kaldığı yerden değil en baştan uygulamaya başlaması gerekmektedir. Yarım kalan uygulamayı devam ettirmek neticeden olumsuz sonuç alınmasına neden olmaktadır. Bu sebeple kurallara riayet edilmesi gerekmektedir. Kurallara uyulduğu sürece etkili ve kesin sonuçlar elde edilecektir. Bu sayede dileklere ve niyetlere kavuşulur. Bağlama ve Aşık Etmek için Celb ve Tesir konulu videomuzu izlemek için tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Gerçekten İşe Yarıyor Site Zaten Güvenilir Ve Kaliteli İlk Olmaz Sandım Ama İşe Yarıyor

  2. Denediniz yanii ? Off kafam karıştı benim hiç bir şey anlamadım, siz yaptığınızda ki etkisi devam ediyor mu şuan ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir